Abora Buenaventura by Lopesan
Abora Buenaventura by Lopesan ligger fint til med shopping og fornøyelser like i nærheten i Playa del Inglés. Her er det noe for alle! All Inclusive er inkludert for Apollos gjester, og foruten den hyggelige bufférestauranten er det en food court med enkle retter på hotellet.
Ukens Deal! Spanske favoritter
Bestill nå og få 500,– i rabatt per person på alle avreiser til Costa del Sol, Mallorca, Gran Canaria og Fuerteventura!
Kampanjen gjelder til 22. mai. Gjelder kun nye bestillinger. Bruk kampanjekode: SPANIEN. Reiseperiode: 14. mai - 30. september 2022. Bestill »
Få rabatt på vinterreisen din!
Det skal lønne seg å bestille ferien tidlig. Få en bestill-tidlig-rabatt på vinterens reiser i perioden 1. november 2022 - 31. mars 2023. Bestiller du innen 31. mai får du en rabatt opptil 1 000,– per bestilling til våre charterreisemål, samt en rekke ruteflydestinasjoner til vinteren. Les mer her »
Fakta & fasiliteter
Beskrivelse
Abora Buenaventura by Lopesan er et pent hotell som ligger i Playa del Inglés med hele tre basseng hvorav ett barnebasseng.
Som et ledd i hotellets miljøarbeid er bassengene soloppvarmet. Temperaturen kan derfor være noe lavere om morgenen og kvelden, og i dårlig vær. Gratis solsenger og parasoller. Håndklær mot depositum og bytte mot avgift. To poolbarer. Ved hotelldelen for kun voksne gjester er det en jacuzzi.
På hotellet ligger bufférestauranten sABOReA og en lobbybar. For gjester med All Inclusive er det også en food court, Snack & Go, som tilbyr enklere retter som pizza, hamburger og desserter. I lobbyen er det en servicestasjon, 24/7 by Abora, som er åpen døgnet rundt, der du får brus, vann, juice, øl, sangria, kaffe og to typer smørbrød.
Underholdning og aktiviteter for så vel voksne som barn. Barneklubb for barn 4-12 år i hotellets regi med engelsktalende personale. Tennis og biljard mot avgift. Gratis wifi på hele hotellet. Trafikk som kan oppfattes som forstyrrende i noen rom. Lokaltrafikk.
Måltider
All Inclusive inkludert.
All Inclusive
- Frokostbuffé kl. 8.00-10.30.
- Snacks og enklere retter i food courten Snack & Go kl. 11.00-23.00.
- Lunsjbuffé kl. 13.00-15.00.
- Drikke i servicestasjonen 24/7 by Abora døgnet rundt.
- Middagsbuffé kl. 18.30-21.30.
- Ubegrenset med lokale drikkevarer som øl, vin, mineralvann og drinker i poolbaren kl. 10.00-18.00.
- Ubegrenset med lokale drikkevarer som øl, vin, mineralvann og drinker i lobbybaren kl. 18.00-24.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder til kl. 12.00 avreisedagen.
Alle hoteller – Playa del Inglés
Corona Blanca
Et steinkast fra kjøpe- og fornøyelsessenteret Kasbah i Playa del Inglés ligger velkjente Corona Blanca. Leilighetshotellet har også populære Café de Paris som nabo – her får man øyas beste kaffe! Etter en dag ved det oppvarmede bassenget er det alltid like deilig å trekke seg tilbake til den romslige toromsleiligheten.
Corallium Dunamar by Lopesan
Aldersgrense på hotellet: 16 år Corallium Dunamar by Lopesan er et pent hotell med flott beliggenhet og herlig utsikt over den langstrakte stranda i Playa del Inglés. Pent bassengområde med flere basseng, hvorav ett er oppvarmet.
Arco Iris
Arco Iris er et hyggelig hotell som består av seks bygninger – alle med hvert sitt basseng. Den stille og vakre beliggenheten like ved strandpromenaden i Playa del Inglés er perfekt. Herfra har du kort vei til alt! En del av leilighetene har også en herlig utsikt over sanddynene i Maspalomas og det glitrende Atlanterhavet.
Abora Catarina by Lopesan
Populære Abora Catarina by Lopesan ligger rolig selv om det ligger sentralt i Playa del Inglés. Det Apollos gjester liker best ved dette hotellet er servicen, maten og den herlige atmosfæren.
Sol Barbacan
Velkommen til det familievennlige, populære leilighetshotellet Sol Barbacán i hjertet av Playa del Inglés. Her er det herlige bassengområder med oppvarmede basseng og du bor i romslige leiligheter. For en ekstra komfortabel ferie kan du legge til frokostbuffé eller halvpensjon.
Servatur Don Miguel
Aldersgrense på hotellet: 18 år Midt i livlige Playa del Inglés på Gran Canaria ligger det moderne hotellet Servatur Don Miguel. Fra hotellet har du gangavstand til den herlige sandstranda og flere shoppingsenter og restauranter.