Occidental Playa de Palma
Occidental Playa de Palma ligger like ovenfor den fine strandpromenaden i Playa de Palma og her venter flere fine basseng for både avslapning og aktiviteter. Halvpensjon er inkludert, og hvis du bestiller en leilighet kan du ordne en enkel lunsj helt etter din egen smak. I hotellets spa kan du hvile ut, og for ivrige syklister kan hotellet skilte med sitt eget sykkelsenter med all mulig service.
Occidental Playa de Palma har to bassengområder, det ene med et basseng og det andre med et basseng og et barnebasseng. Solsenger og parasoller i begge bassengområdene. Basseng- og strandhåndklær mot et depositum, bytte mot avgift. Jacuzzi mot avgift. Pool- og snackbar.
Hotellets bufférestaurant Es Siurell serverer frokost, lunsj og middag og snackbaren Es Moli serverer drinker og enkle måltider som burgere, smørbrød m.m. Loungebar. Pent antrekk, langbukser for menn til middag.
I hotellets spa er det badstue, dampbad, hamam og innendørsbasseng som kan benyttes uten avgift. Massasje- og spafasiliteter mot avgift. Bordtennis. Biljard mot avgift. Aktiviteter og underholdning med show noen kvelder i uken.
Mallorca er et populært reisemål for syklister. Hotellet har et sykkelsenter der kan leie sykkel, oppbevare din egen, vaske både sykkelen og svette sykkelklær, fylle opp vannflasken samt kjøpe utstyr og fylle luft opp dekkene. De har også kart.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Strykejern og strykebrett. Trapper og nivåforskjeller på hotellet.
Hotellet ligger 200 meter fra det lokale sentrum av Arenal og langs promenaden finner du restauranter og barer som perler på en snor. Du kan ta bussen inn til Palma by eller gjerne leie en sykkel på hotellet og nyte små landsbyer og havet langs den fine sykkel- og turstien inn til Palma, som ligger cirka 13 kilometer unna.
Måltider
Inkludert:
Halvpensjon (frokostbuffé og lunsj eller middagsbuffé)
Frokosten serveres kl. 8.00-10.30, lunsj kl. 13.00-15.00 og middag kl. 19.00-22.00.
Mot tillegg:
Semi All Inclusive
All Inclusive
Semi All Inclusive mot tillegg omfatter
Frokostbuffé i restauranten Es Siruell kl. kl. 8.00-10.30.
Snacks, milkshake og iskrem serveres til faste tider mellom frokost, lunsj og middag.
Lunsjbuffé inkl. Drikke, hvorav 3 er alkoholholdige, i restauranten Es Siurell kl. 13.00-15.00.
Middagsbuffé inkl. drikke, hvorav 3 er alkoholholdige, i restauranten Es Siurell, kl. 19.00.
Ubegrenset med lokale forfriskninger og alkoholfrie drikke i en av hotellbarene kl. 8.00-23.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder til kl. 12.00 på avreisedagen.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Bar
Restaurant
Basseng
Barnebasseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Beliggenhet
Spania, Mallorca, Palma
300 m til stranden, 200 m til byen




