Eterrano Seaside Retreat

Parga, Hellas

Velkommen til det herlige Eterrano Seaside Retreat i Parga – et av våre Apollo Mondo Selected-hotell. Hotellet ble raskt en favoritt blant gjestene våre etter åpningen, og frister med avslappende feriedager i solen. Her kan du bo med en utmerket beliggenhet ved stranden, høy standard og fine rom i vakre omgivelser. Det finnes også et fint treningsrom på området, og forfriskende juice og god kaffe venter deg på Mondo Café.


  • Høy kundetilfredshet
  • Mondo Café
  • Treningsrom og wifi inkludert
  • Direkte transport
Les mer om Apollo Mondo Selected

Fasiliteter

  • Wifi på rommet

  • Restaurant

  • Bar

  • Basseng

  • Treningsrom


Beliggenhet

Hellas, Parga

Strandbeliggenhet, 1.3 km til byen

Direktetransport tilbys

Direktetransport til hotellet tilbys

Legges ved bestillingen din

  • Smidig direktetransport

  • Ingen stopp mellom flyplassen og hotellet


9.5
Fantastisk343 bedømmelser

Rengjøring

9.5

Mat & drikke

8.9

Service

9.6

Forventninger

9.5

Rom / leilighet

9.4


Jesper, Danmark
2026-07-15
10/10
Vennlig personal og en fantastisk beliggenhet. God ordning med solsenger ved stranden. God restaurant.
Største problemet var ikke hotellet, men musikken fra den nærliggende strandklubb. Tror den heter Cape North West? Veldig høyt og en musikksløyfe som går i ring 😵‍💫😡. Så stort problem at vi dessverre vil vurdere et annet hotell neste gang.
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI
Joachim, Sverige
2026-07-15
10/10
Personalet og beliggenheten
Landgangene ned til stranden. Bedre wifi på stranden
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Heidi, Sverige
2026-07-14
10/10
Alt! Rent og friskt. Utrolig god service fra alle ansatte. Tilgang til solsenger hver dag gjennom roterende skjema. Egen pool på rommet. Beliggenhet ved stranden. Behagelige senger. God mat og drikke som ble servert direkte til solsengen.
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Christina, Danmark
2026-07-13
9/10
Personalet var fantastisk. Min far skadet seg på turen, og de var så hjelpsomme, omsorgsfulle og profesjonelle. Systemet med strandstolene var flott, det ga ro at det var en plass reservert, og at man ikke måtte fiske opp penger. Servicen på stranden var også veldig god! At det var så rent overalt var virkelig deilig, og frokosten var god. Flyturen var også veldig bra, med god service.
Hotellet levde 100 % opp til forventningene mine. Det hadde vært fint med sol hele dagen på vår egen terrasse, siden vi liker å være ved vårt eget basseng de fleste dager. Maten vi fikk var god, og frokosten var veldig god, men det hadde vært hyggelig med flere greske middagsretter, som lam og blekksprut. Men fiskeretten deres var fantastisk. Det var litt uklart hvor man ble hentet, det kunne godt ha vært tydeligere. Det undrer meg at jeg ikke kan svare på åpne spørsmål om annet enn hotellet. Noe som er en utfordring når jeg reiser med Apollo, er at jeg ikke forstår et ord svensk. Så når det er en svensk guide, får jeg ikke noe ut av hva som blir sagt. Det hadde vært fint om det kunne oversettes til engelsk.
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI

5
86 bedømmelser

Bild på utmärkelsen

CUSTOMER CHOICE AWARD

Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.


Åpent kjøp på sommerreiser 2027

Bestill sommerens reise allerede nå – med ekstra trygghet. Du kan avbestille helt kostnadsfritt frem til 31. oktober 2026.

Gjelder nye bestillinger av charterreiser med avreiseperiode 1. mai 2027–30. oktober 2027. Avbestilling må gjøres minst 35 dager før avreise.

Les mer