Villa Punta des Port Catorce
Villa Punta des Port Catorce ligger i et rolig boligområde i Cala Egos, en flott del av Cala D'Or å være i hvis du vil være i gangavstand fra butikker, barer, restauranter og sandstranden i Cala Egos.
Denne tradisjonelle villaen ligger i første etasje mellom to av våre eksklusive villaer, Villa Punta des Port Quince og Trece, noe som gjør dette til et flott alternativ hvis dere har flere familier som ønsker å bestille og bo tett sammen. Når du går inn i villaens inngangsparti, finner du en luftig stue/spisestue med franske dører. Det er også et velutstyrt kjøkken. Det er to soverom med to enkeltsenger og ett soverom med dobbeltseng, et bad og et dusjrom. I tillegg finner du et vaskerom med vaskemaskin.
Et flott valg for en familie eller en vennegjeng som ønsker å være innenfor alle de mange fasilitetene Cala d'Or og områdene rundt har å tilby.
Generell informasjon
Antall soverom: 3
Antall bad: 2
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 6
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Lounge
Komfortable sitteplasser, Spisemuligheter, TV med lokale kanaler, DVD-spiller
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Kjøleskap med fryser, Mikrobølgeovn, Oppvaskmaskin
Soverom 1
Dobbeltrom, dobbeltseng, klimaanlegg
Soverom 2
Enkeltsenger, klimaanlegg
Soverom 3
Enkeltsenger, klimaanlegg
Baderom
Badekar, toalett, servant
Dusjrom
Dusj, Toalett, Vask, Bidet
Vaskerom
Vaskemaskin
Utendørs
Terrasse
Utendørs servering, Utendørs spisemuligheter, Spisemuligheter, Overbygd terrasse, Grill, Murgrill, Lukket hage, Solsenger
Parkering
Parkering på veien
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 8m x 4m Bassengdybde: 1,35m - 1,75m, Tilgang via trapper
Verdt å vite
Villaen er på ett plan. For å komme til villaen er det en sti som er 100 cm bred, som fører til fire trinn til inngangsdøren. Inngangsdøren er 80 cm bred. Stuedøren er 120 cm bred, og kjøkken-/spisestuedøren er 70 cm bred. For å få tilgang til bassengområdet er det en dør som er 120 cm bred, og stien til bassenget er 120 cm bred. Uteområdet er flatt og jevnt, men det er to trinn ned fra terrassen til bassengområdet. Bassenget har trapper. Dørene til soverommet og badet er 70 cm brede. «Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil, og hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.»
For miljø- og energibesparelser har denne villaen tidsbestemt klimaanlegg, slik at du har klimaanlegg midt på dagen og gjennom hele natten.
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Spania, Mallorca, Cala d'Or
480 m til stranden, 500 m til byen















