Finca Es Puig Xacons
Denne herlige villaen med ett soverom er ideell for par som søker en avslappende ferie, og ligger i utkanten av Puerto Alcudia, bare en kort spasertur fra restauranter og et stort supermarked. Villaen tilbyr komfort og privatliv med et stilig dusjrom og moderne klimaanlegg overalt.
Gå ut og nyt en vakkert anlagt, romslig hage komplett med et 8x4m privat basseng, hagesofaer for avslapning og en innebygd murgrill – ideell for utendørs servering under den mallorcanske solen. Eiendommen inkluderer også parkering utenfor veien for ekstra bekvemmelighet.
Enten du ønsker å slappe av ved bassenget eller utforske det lokale spisestedet, er denne villaen det ideelle utgangspunktet for en minneverdig ferie.
Generell informasjon
Antall soverom: 1
Antall bad: 1
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 2
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Mikrobølgeovn, Fryser, Kjøleskap, Komfyr med fryser, Oppvaskmaskin, Dører til terrasse
Lounge
Komfortabel sittegruppe, satellitt-TV, satellitt-TV med få engelske kanaler, klimaanlegg, spisemuligheter, dører til terrasse
Soverom 1
Dobbel, dobbeltseng, klimaanlegg, dører til terrasse
Dusjrom
Dusj, toalett, servant
Utendørs
Terrasser og hager
Overbygd terrasse, Utendørs servering, Utendørs spisemuligheter, Spisemuligheter, Grill, Murgrill, Hagemøbler, Solsenger, Parasoll, Plen, Vaskemaskin
Parkering
Parkering utenfor veien
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 8m x 4m Bassengdybde: 1m - 2m, Romerske trapper, Dusj ved bassengkanten, Tilgang til trapper
Verdt å vite
null
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Spania, Mallorca, Alcudia & Playa de Muro
1.9 km til stranden, 1.9 km til byen



































