Tao El Cotillo
På Tao El Cotillo bor du i en genuin fiskerlandsby der dagene går i et bedagelig tempo. Du kan gå til noen av Fuerteventuras fineste strender, smake på lokale spesialiteter og slappe av i hotellets bassengområde. Her er dagene preget av ro, avslapning og en deilig feriefølelse.
Tao El Cotillo er et enkelt hotell som har alt du trenger for en flott ferie. Her bor du i komfortable to- eller treromsleiligheter med balkong eller terrasse og en nydelig utsikt over bassenget.
Hotellets bassengområde er omkranset av solsenger og parasoller hvor du kan lene deg tilbake og nyte herlige øyeblikk i solen. Her er det både et stort basseng og et barnebasseng for de yngste i familien. For en forfriskende dukkert i havet ligger sandstranden El Cotillo cirka 1 kilometer unna, og den nærmeste rullesteinstranden ligger cirka 500 meter unna.
Det ligger en matbutikk ved siden av hotellet der du kan kjøpe ingredienser for å tilberede dine egne måltider, eller du kan sette deg ned på en av de nærliggende restaurantene og nyte smakfulle kanariske spesialiteter.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Resepsjonen er bemannet mellom kl. 10.00 og 17.00 på hverdager.
El Cotillo sentrum ligger cirka 500 meter unna.
Måltider
Ingen måltider inkludert
Fasiliteter
Wifi på rommet
Basseng
Beliggenhet
Spania, Kanariøyene, Fuerteventura, El Cotillo & Majanicho
600 m til stranden, 500 m til byen






