Goldcity Holiday Resort
Goldcity Holiday Resort er et unikt hotellanlegg med alt du kan tenke deg – og litt til. Hva med et stort badeland, kino og et fantastisk spaanlegg. På taket ligger baren Zodiak på en snurrende plate, som lar deg nyte utsikten over Alanya fra alle kanter mens du nipper til kveldsdrinken.
Goldcity Holiday Resort er bygd som et mindre samfunn med alle tenkelige fasiliteter. På det store hotellområdet er det totalt seks basseng, hvorav et olympisk basseng som er åpent for mosjonsvømming samt tre separate barnebasseng. Ved hovedbygningen ligger et stort barnebasseng med vannsklier for de yngste barna. Solsenger og parasoller inkludert ved såvel basseng som på stranden. Poolbar. Pool- og strandhåndklær mot depositum.
Badeland med totalt tjue vannsklier, hvorav to kun er for personer over 12 år. Åpent kl. 10.00-12.30 og 14.00-17.00. Men som alltid må du holde øye med barna dine i vannskliene. Basseng og separat barnebasseng samt to basseng med vannsklier. Innendørsbasseng som er oppvarmet om vinteren.
Hotellet har flere restauranter og barer. I tillegg til bufférestauranten finnes det tre à la carte-restauranter som serverer retter fra det tyrkiske kjøkken og internasjonale retter. Én gang i uken er middag inkludert i prisen på à la carte-restauranten World Cuisine (reservasjon kreves). Bortsett fra dette er ikke à la carte-restaurantene inkludert i All Inclusive.
Du kan spille bordtennis, fotball og volleyball uten avgift. Bowling og biljard er tilgjengelig mot avgift. Tennis mot avgift, som inkluderer to racketer og tre baller. Treningsrom. Fantastisk spa med innendørsbasseng, hamam, badstue og dampbad inkludert. Spabehandlinger mot avgift. Frisør og lege. Barneklubb i hotellets regi for barn i alderen 4–12 år med engelsktalende personale. Lekeplass både innendørs og utendørs. Velassortert supermarked, gullsmed, veskebutikk, suvenirbutikk, skinn- og lærbutikk, klesbutikk og skobutikk med mer. Hotellet har også en liten kino.
Wifi er inkludert i hovedbygningen. Hotellbuss til og fra stranden (4 kilometer unna) er inkludert. Hotellbuss til Alanya en gang om dagen, mot avgift. Underholdning og levende musikk. Amfiteater hvor deler av underholdningen finner sted. Nedenfor hovedbygningen ligger områdets villaer av varierende størrelse og utforming. Vær oppmerksom på at hotellområdet er omfattende og med store nivåforskjeller og at enkelte fasiliteter kan ligge et kvarters gange unna. Cirka 3 kilometer til sentrum av Mahmutlar. Cirka 15 kilometer til sentrum av Alanya. Ingen trafikk utenfor hotellet. Kontanter godtas ikke inne på hotellområdet. Betalingskort kan fås i resepsjonen.
For å bruke fotballbanen må du kontakte hotellet før avreise. Fotballbanen er stengt hvert år fra 15. oktober til 15. desember.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé kl. 7.00-10.00.
Kontinental frokost, kl. 10.00-11.00.
Lunsjbuffé kl. 12.30-14.30.
Snacks i en av hotellets snackbarer kl. 12.30-16.30.
Ettermiddagskaffe kl. 15.30-17.30
Middagsbuffé kl. 18.30-21.00.
Én middag per uke i à la carte-restauranten World Cusine (bordreservasjon kreves).
Suppe kl. 00.00-1.00.
Ubegrenset med lokale forfriskninger, øl, vin og drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-24.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder hele avreisedagen, også for sene avreiser.
Verdt å vite
Fasiliteter
Basseng
Barnebasseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Wifi på rommet
Restaurant
Bar
Beliggenhet
Tyrkia, Alanya
4 km til stranden, 3 km til byen
Bedømmelser
"Vi har akkurat hatt 2 uker på GoldCity etter at vi kom over dette hotellet ved en tilfeldighet. Vi har ikke angret ett sekund på at vi drog ..."

CUSTOMER CHOICE AWARD
Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.