Paradisus by Meliá Fuerteventura
Paradisus by Meliá Fuerteventura tilbyr en herlig ferie der avslapning og aktiviteter møtes. Det er fire basseng, inkludert et oppvarmet barnebasseng med vannsklier, samt solsenger både ved bassenget og på stranden. Hotellet har flere restauranter med internasjonal og lokal mat, samt flere barer. For de som ønsker å være aktive, finnes det yoga, spinning, tennis og vannsport. Her finner du også et herlig spa, en morsom barneklubb og kveldsunderholdning, så det er noe for alle!
Paradisus by Meliá Fuerteventura kan skilte med fire basseng. Ett saltvannsbasseng, to ferskvannsbasseng, hvorav ett er oppvarmet, og et oppvarmet barnebasseng med vannsklier. De oppvarmede bassengene varmes opp til 22 grader om vinteren. Temperaturen i bassenget kan dog synke noen grader om morgenen, kvelden og i dårlig vær. Solsenger og parasoller. Balisenger er inkludert i bassengområdet for superiorrommene. Basseng- og strandhåndklær mot depositum - bytte mot avgift. Solsenger og parasoller mot avgift på stranden.
Frokost, lunsj og middag serveres i hotellets bufférestaurant. Gastro Hall er en à la carte-restaurant med internasjonale retter på menyen. Mascalzone - Trattoria serverer det beste av italiensk mat. Ved bassenget ligger Kanna Beach Club som serverer internasjonal mat, og her finner du også The Shack - Snack Bar & Restaurant for drinker og sunne retter. Lemon Fish Nikkei serverer deilige sjømatretter. For de over 16 år finnes det restauranten Mahos, som serverer lokale retter basert på tradisjonelle oppskrifter, og som du kan spise på hvis du bor i superiorrommene. Pent antrekk. I løpet av dagen kan du også nyte et lett måltid i den kombinerte pool- og snackbaren. I Ginger Grand Café & Lobby Bar kan du nyte en deilig drink. To barer er åpne fra ettermiddag til sen kveld, hvorav én har en aldersgrense på 16 år mellom kl. 10.00 og 22.00. 19.00–24.00.
På Paradisus by Meliá Fuerteventura er det lett å være både aktiv og avslappet. Hotellet organiserer yoga, spinning, pilates og vanngymnastikk, og det finnes både en tennisbane og en padelbane. Treningsrom med aldersgrense 16 år. Fint spa med badstue, dampbadstue, jacuzzi og spabehandlinger - alt mot avgift. Test gjerne både windsurfing og kitesurfing på vannsportsenteret René Egli by Melia som ligger på hotellet. Boule mot avgift. Bordtennis mot depositum. Biljard mot avgift. Barneklubb i hotellets regi for barn 5-12 år med engelsktalende personale. Lekeplass. Spillrom. Vinsmaking. Kveldsunderholdning med show, livemusikk og utendørs filmvisninger om kveldene.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Minibank. Hotellet består av en hovedbygning og fire treetasjes bygninger. Trapper og nivåforskjeller inne på hotellet og på veien til stranden. Fire kilometer til Costa Calma og 75 kilometer til Puerto del Rosario.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé på restaurant Los Gorriones kl. 8.30-10.30.
Kaffe og te og kaker kl. 12.30-17.00.
Lunsjbuffé på Los Gorriones restaurant kl. 13.00-15.00.
Middagsbuffé på Los Gorriones restaurant kl. 18.30-21.30.
Middag i à la carte-restaurantene Mascalzone, Kanna Beach Club og Lemon Fish Nikkei Sky Bar. Restauranten Mahos er kun for gjester i superiorrommene.
Ubegrenset med lokale forfriskninger, øl, vin og drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-23.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder frem til kl. 12.00 avreisedagen.
Fasiliteter
Barnebasseng
Basseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Wifi på rommet
Bar
Restaurant
Beliggenhet
Spania, Kanariøyene, Fuerteventura, Costa Calma & Tarajalejo
200 m til stranden, 4 km til byen
Bedømmelser
"Har tilbrakt 1 uke på dette hotellet og det var veldig behagelig og stille og rolig på dette hotellet, hadde utsikt over basseng og utover s..."