Villa Field Dreams
Fuerteventura er det ideelle surfeparadiset og er raskt i ferd med å bli stedet å være på Kanariøyene. Corralejo er det livligste knutepunktet og tilbyr et imponerende utvalg av lokale butikker med autentiske restauranter som serverer både lokale og internasjonale smaker.
Vi vet at alt handler om beliggenhet, og Villa Field Dreams gir deg nettopp det. Med beliggenhet rett over veien fra El Campanario kjøpesenter har du alt rett utenfor døren, fra supermarkeder til restauranter, og selvfølgelig muligheten til å shoppe til du stuper!
Gå inn i denne vakre villaen med 4 soverom, og du vil legge merke til dens uvanlige planløsning. Fordelt over tre etasjer finner du den særegne loungen i surfer-stil i første etasje med flatskjerm-TV med satellittkanaler og store sofaer. Det første romslige tomannsrommet ligger til venstre for stuen med en åpen garderobe. Ovenpå har du det fullt utstyrte kjøkkenet og en separat spiseplass med utsikt over stuen. Her oppe finner du også hovedsoverommet med to enkeltsenger, innebygd garderobe og utsikt over bassenget. Første etasje har også et separat bad samt et vaskerom med vaskemaskin.
Fra stuen er det trapper som fører ned til de to gjenværende soverommene med to enkeltsenger, begge innredet til en høy standard og med utsikt over det innbydende bassenget. Her finner du også det andre badet.
En Solmar-villa er ikke komplett uten sitt eget private basseng, og bassenget på Villa Field Dreams er perfekt for en rask dukkert for å kjøle seg ned fra den varme spanske solen. Uteområdet er flott for utendørs servering ved hjelp av den murbygde grillen, og tilbyr både en overbygd terrasse med spiseplass og et bord i ranch-stil under den strålende solen. Hvis du elsker å sole deg, finnes det mange solsenger der du kan tilbringe dagene med avslapning og en god bok.
Du trenger definitivt ikke å dra langt for underholdning, siden du har alt lett tilgjengelig, så en bil er absolutt valgfritt. Men hvis du liker å komme deg ut og utforske mens du er på reisen, hvorfor ikke vandre og fortape deg blant en av Fuerteventuras mange vakre sanddynestrender eller til og med hoppe på fergen og dra over til den vakre øya Lanzarote?
Generell informasjon
Antall soverom: 4
Antall bad: 2
Antall mottaksrom: 2
Maks antall personer: 8
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Lounge
Flatskjerm-TV, musikkanlegg, satellitt-TV med flere engelske kanaler, sofa
Soverom 1
Klimaanlegg, Enkeltsenger, Enkeltsenger
Underetasje
Soverom 2
Enkeltsenger, klimaanlegg
Soverom 3
Enkeltsenger, klimaanlegg
Dusjrom
Vask, dusj, toalett
Første etasje
Kjøkken
Oppvaskmaskin, kjøleskap med fryser, koketopp, mikrobølgeovn, stekeovn
Vaskerom
Vaskemaskin
Spisestue
Spisefasiliteter
Baderom
Servant, Badekar med dusj, Bidet, Toalett
Soverom 4
Enkeltsenger, klimaanlegg
Utendørs
Terrasse
Utendørs spiseplass, mursteinsgrill, overbygd terrasse, plen, åpen terrasse, parasoll, solsenger
Bassenger
Privat inngjerdet basseng
Bassengstørrelse: 4m x 3m Bassengdybde: 1,2m - 1,2m, Oppvarmet, Dusj ved bassengkanten
Verdt å vite
For å komme til villaen er det en 85 cm bred sti sammen med to trinn. Inngangsdøren har en bredde på 79 cm, mens døren til terrassen også er 79 cm bred. Stien til terrassen/bassengområdet er 100 cm bred langs en port og 2 trinn ned til bassenget. Bassenget er omgitt av kunstgress, men det er flatt og jevnt. Selve bassenget har trinntilgang. Denne villaen er over to etasjer. Når du kommer inn i villaen, er det ett trinn fra terrassen. Det er to trinn til soverommet i første etasje, men det er ingen bad på dette nivået. Underetasjen nås via 6 trinn, mens andre etasje nås via 10 trinn. Soverommet med to enkeltsenger i andre etasje har en dørbredde på 84 cm, mens baderomsdøren er 70 cm bred. Døren inn til kjøkken/spisestue er 80 cm bred, og døren inn til stuen er også 80 cm bred. *Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil. Hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Spania, Kanariøyene, Fuerteventura, Corralejo
300 m til stranden,



















