Barceló Fuerteventura Castillo

Caleta de Fuste, Fuerteventura, Kanariøyene, Spania

Barcelo Fuerteventura Castillo er et nyoppusset hotell med mange fasiliteter og hyggelige restauranter. Hotellet ligger nær stranden og du bor i fine leiligheter. Det er også et fint bassengområde med utsikt over havet. For barna er det barnebasseng og barneklubb i hotellets regi. Gjester på Barceló Fuerteventura Castillo kan benytte alle fasilitetene til nabohotellet Barceló Fuerteventura Mar.


Hotell for barnefamilier

  • Høy kundetilfredshet
  • Mulighet for store rom med plass til minimum tre-fire personer
  • Barnebasseng eller barneseksjon
  • Wifi i fellesområdene
Se våre hotell for barnefamilier

Fasiliteter

  • Wifi på rommet

  • Restaurant

  • Bar

  • Basseng

  • Barnebasseng

  • All inclusive tilbys

  • Treningsrom


Beliggenhet

Spania, Kanariøyene, Fuerteventura, Caleta de Fuste

50 m til stranden, 900 m til byen


8.0
Høyt verdsatt84 bedømmelser

Rengjøring

8.2

Mat & drikke

7.7

Service

8

Forventninger

7.8

Rom / leilighet

7.8


Chanette, Danmark
2026-04-06
Apollo icon7/10
Rask respons når noe ikke fungerte
Leiligheten var ok, men sovesofaen var elendig og knirket veldig mye. Vi fant en kakerlakk på kjøkkenet. Toalettet var tett. Dusjen var ikke ordentlig festet på veggen. Bare noen få stikkontakter fungerte. Siste kveld ble leiligheten vår oversvømmet og det var toalettvann overalt og strømmen var borte, så vi måtte i all hast – og mørke – pakke alle tingene våre og flytte.
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI
Anders, Sverige
2026-03-30
Apollo icon10/10
Posisjon
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Linda, Sverige
2026-03-27
Apollo icon7/10
Nært stranden, friske leiligheter, flere bassengområder. Tilgang til treningsstudio. Komfortable senger.
En matbutikk nærmere hotellet. Ikke oppvarmede bassenger, måtte gå mye lenger bort til et annet hotell for det, ingen oppvaskmiddel og klut, børste i leiligheten så man kunne vaske opp - når man bestiller leilighet med kjøkken forventer man det fremfor å måtte tenke på sånt på ferien! For lite kjøkkenutstyr samt glass, bestikk, tallerkener og kopper til selvhusholdning, ødelagt lampeskjerm og ingen kroker å henge i gangen og soverommet.
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Svanhild, Norge
2026-03-20
Apollo icon8/10
God mat, fine omgivelser og fine omgivelser.
For mye støy med stolene i restauranten. Hva med å henge opp støydempende materialer slik som plater, stoffgardiner eller puter under stolbena.

4.1
9 757 bedømmelser
Deilig juleferie i Caleta de Fuste. Hotellet/leilighet med deilig beliggenhet rett ved bassengområde…
anmeldelse for Barceló Fuerteventura Castillo fra en TripAdvisor-reisende 2017-02-16