Amada Colossos
Amada Colossos er et moderne hotell med den beste beliggenheten på stranden med eget badeland og flere fine vannsklier, like utenfor Faliraki på Rhodos. Reiser du uten barn, er det et eget basseng og en del av restauranten som kun er for voksne. Rommene er pent innredet og flere av dem har nydelig havutsikt.
Med perfekt beliggenhet frister Amada Colossos til herlige dager på stranden. Her er det et bassengområde med et stort basseng som snor seg gjennom nesten hele hotellområdet. Ved bassenget er solsenger, parasoller og badehåndklær inkludert. Den ene delen av bassengområdet er forbeholdt gjester over 18 år. Der er det en swim-up bar. Den andre delen av bassengområdet er for barnefamilier, også her er det en swim-up bar som serverer slush, juice og iste.
Hotellet har også et populært badeland som er åpent kl. 10.30-17.30 med flere vannsklier, lazy river og barnebasseng med vannleker. Vannskliene har forskjellige åpningstider, hver vannsklie er åpen 1-2 timer per dag. Det er også en lekeplass og et basseng ved badelandet. Solsenger og parasoller. Pool-/snackbar som serverer enklere retter som sandwicher, pizzastykker og gresk salat.
På hotellstranden kan du låne solsenger og parasoller samt strandhåndklær. Snackbar som serverer enkle retter som smørbrød, gyros, hamburgere, frukt og kaker.
På Amada Colossos er det flere restauranter å velge mellom. I tillegg til bufférestauranten med en generøs buffé tilbys også greske, italienske og asiatiske retter i hotellets à la carte-restauranter. Voksne gjester kan også benytte seg av et eget område i bufférestauranten. I alle restaurantene gjelder pent antrekk, dvs. langbukser for menn. Bordbestilling. I tillegg til restaurantene finnes det åtte barer, hvorav én kun er er for voksne etter kl. 21.00.
Bordtennis, bueskyting og sandvolleyball samt tennisbane, utstyr mot depositum. Treningsrom. Spa med badstue, hamam, innendørsbasseng, jacuzzi og skjønnhetsbehandlinger, alt mot avgift. Aldersgrensen for å bruke treningsrommet og spaet er 18 år, fra 16 år i følge med en voksen. Barneklubb i hotellets regi for barn 4-12 år med engelsktalende personale, samt en babyklubb og en tenåringsklubb, alle mot avgift.
Wifi inkludert i fellesområdene. Supermarked og en liten butikk. Hotellet ligger cirka 3 kilometer utenfor Faliraki sentrum og cirk 2 kilometer fra Kalithea.
Måltider
Dobbeltrom, deluxerom, familierom og familierom superior:
Inkludert:
All Inclusive
Suiter:
Inkludert:
Frokostbuffé
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i bufférestauranten kl. 7.00-10.30.
Sen frokost kl. 10.30-11.00.
Snacks/enkle retter 10.30-18.00.
Enklere retter i baren ved badelandet kl. 11.00-17.00.
Lunsjbuffé i hovedrestauranten kl. 13.00-15.00
Middagsbuffé i hovedrestauranten kl. 18.30-21.30.
Middag på den italienske restauranten, den greske eller den asiatiske restauranten kl. 18.00-21.30. Ett besøk per uke og restaurant inkludert, gjelder opphold i minst 7 netter
Snacks/enkle retter 22.30-24.00
Ubegrenset med lokale forfriskninger, øl, vin og drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-24.00.
Som identifikasjon er det obligatorisk å bruke hotellets armbånd. Endringer kan forekomme. All Inclusive gjelder frem til kl. 12.00 avreisedagen.
Hotell for barnefamilier
- Høy kundetilfredshet
- Mulighet for store rom med plass til minimum tre-fire personer
- Barnebasseng eller barneseksjon
- Wifi i fellesområdene
Fasiliteter
Wifi på rommet
Restaurant
Bar
Basseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Beliggenhet
Hellas, Rhodos, Kalithea & Faliraki
Strandbeliggenhet, 3 km til byen
Rengjøring
9.3
Mat & drikke
9.1
Service
9.1
Forventninger
9
Rom / leilighet
8.8
Priser og utmerkelser

CUSTOMER CHOICE AWARD
Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.




