The Golden Lion Hotel

Parga, Hellas

Golden Lion Hotel er et populært og hjemmekoselig hotell med fantastisk utsikt over Valtosstranden og det frodige landskapet rundt Parga. Et rolig bassengområde, fine rom og en varm atmosfære venter deg her, noe som gjør det enkelt å slappe av og nyte ferien fra første stund.


Fasiliteter

  • Wifi på rommet

  • Basseng

  • Barnebasseng


Beliggenhet

Hellas, Parga

1.6 km til stranden, 1.9 km til byen


9.6
Fantastisk161 bedømmelser

Rengjøring

9.8

Mat & drikke

8.5

Service

9.7

Forventninger

9.6

Rom / leilighet

9.6


Kia, Norge
2026-08-17
10/10
Service, personalet, renhold og hele opplevelsen. Ønsker definitivt å reise tilbake, og det er det sjeldent jeg har lyst til. Vi ender som regel opp på et helt nytt sted. Kun gode ting å si om Golden Lion hotel.
Jenny-Elin, Norge
2026-08-15
8/10
Fint hotell, rent, nytt og fresh, god seng, bra basseng og uteområde.
Det var langt å gå til sentrum, strand og matbutikk. Hvis du vil gå er det også ganske risikabelt å gå langs veien/ i grøfta.
Malin, Sverige
2026-08-15
10/10
Personalet og deres service, utsikten og størrelsen på hotellet.
Alt var bra!
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Mia, Sverige
2026-08-14
10/10
Rolig område. Hyggelig personale.
Holde bassenget åpent lenger enn kl. 19. Gratis kaffe i løpet av dagen hadde vært ønsket. Frysrommet i kjøleskapet fungerte ikke.
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI

4.9
37 bedømmelser

Bild på utmärkelsen

CUSTOMER CHOICE AWARD

Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.


Åpent kjøp på sommerreiser 2027

Bestill sommerens reise allerede nå – med ekstra trygghet. Du kan avbestille helt kostnadsfritt frem til 31. oktober 2026.

Gjelder nye bestillinger av charterreiser med avreiseperiode 1. mai 2027–30. oktober 2027.

Les mer