MarBella, Mar-Bella Collection
På elegante MarBella, Mar-Bella Collection, ferierer hele familien med stil. Her kan de voksne kjøle seg ned i infinitypoolen med utsikt over det joniske hav, mens barna plasker og leker ved vannskliene i barnebassenget. All inclusive er inkludert for ekstra komfort med flere restauranter og barer å velge mellom. For den aktive tilbyr vi blant annet treningsrom, yoga og tennis.
Herlige basseng, vannsklier og langgrunn sandstrand
MarBella, Mar-Bella Collection er et elegant hotell med basseng, infinitypool med saltvann og jacuzzi samt barnebasseng. I tillegg finnes et basseng med blant annet vannsklier. Langgrunn strand som er blitt belønnet med miljømerket Blått Flagg for det rene, klare vannet. Solsenger og parasoller både ved bassenget og på stranda. Hotellet har også en kunstig strand med solterrasse som nås via heis.
Velsmakende mat og kulinarisk sommerprogram
Hotellet har et stort utvalg av restauranter og barer. Frokost serveres i restaurantene La Terrazza, Kum Kuat Pan Asian og Kuzina. Du kan spise brunsj i restauranten Kuzina og lunsj i La Terrazza, i Kuzina og i Deck Bar & Grill. På dagtid kan du også spise i Anemelia Aqua Park Bar, Pool Canteen og Beach Canteen, og middag i fem forskjellige restauranter, hvorav en er en bufférestaurant og fire à la carte-restauranter. Bufférestauranten har tre forskjellige temakvelder hver uke. Veganske, vegetariske og glutenfrie alternativer finnes. Bordreservasjon er nødvendig i à la carte-restaurantene. På hotellet finner du også seks barer.
Takbaren Eleonas har en herlig utsikt over olivenlundene og serverer drinker til tonene av levende musikk. Poolbaren Cascade byr på eksotiske drinker og iskrem. Lobbybaren Belvedere har en fantastisk panoramautsikt over havet. Kveldsunderholdning med livemusikk, show og tradisjonell gresk dans.
Helse og velvære
Treningsrom, yoga, tennis - timer og belysning mot avgift, aerobic, vanngymnastikk, pilates, bordtennis og vannsklier. Luksuriøst spa hvor du kan bruke badstuen og tyrkisk bad uten avgift. Skjønnhetsbehandlinger og massasje mot avgift. Sportsaktiviteter som vannsport, fotturer, fjellturer og kajakkpadling. 30 minutter med ikke-motorisert vannsport per person er inkludert, ytterligere tid er mot avgift.
For barna
Barne- og ungdomsklubb i hotellets regi for barn mellom 4 måneder og 3 år, 4 år til 12 år samt 12 år til 17 år med engelsktalende personale.
Øvrig:
Wifi er inkludert på hele hotellet. 300 meter til sentrum av Agios Ioannis Peristeron. Ca. 3 kilometer til Moraitika hvor det er dagligvarebutikker, butikker og tavernaer. Ca. 16 kilometer til Korfu by.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokost
Frokostbuffé i restauranten La Terrazza, kl. 7.00-11.00
Frokostbuffé i restauranten Kuzina kl. 8.00-11.00.
Lunsj
Lunsjbuffé i restaurant La Terrazza, kl. 13.00-15.00.
Lunsjbuffé i restauranten Kuzina kl. 12.30-17.00.
À la carte lunsj i restaurant Deck Bar & Grill, kl. 12.30-16.00
Frokost- og lunsjkurver kan bestilles, senest dagen før kl. 18.00.
Middag
Middagsbuffé i restaurant La Terrazza, kl. 18.30-21.30
Tre à la carte middager per uke (ved opphold på minst 7 netter) i valgfri restaurant: Kuzina, Kum Quat Pan Asian, Celeste og Deck Bar & Grill kl. 18.30-21.30. Bordreservasjon er nødvendig. Ved opphold på 14 netter, kan du spise åtte à la carte middager på en valgfri restaurant
Du kan også velge å bruke hotellets Dine-Around-konsept og motta en verdisjekk på 20 euro/voksen/dag, 10 euro/barn/dag for å spise i hotellets à la carte-restauranter. Verdisjekken gjelder kun mat, ikke drikke. Les mer om Dine Around på stedet og hvilke restauranter som gjelder.
Iskrem, snacks og barer
Is ved bassenget, strandbaren og i Anemelia Aqua Park, kl. 10.00-18.00
Snacks i poolbaren Canteen kl. 12.00-18.00.
Snacks i Anemelia Aqua Park kl. 12.00-18.00.
Snacks i Beach Canteen kl. 11.00-17.00.
Ubegrenset med forfriskninger, øl, vin samt lokale og internasjonale drinker i noen av hotellets barer, kl. 10.00-01.00
Minibaren på rommet er fylt ved ankomst med to øl, fire brus, en flaske vin, en flaske vann, to små flasker med Ouzo samt nøtter og chips. Påfyll mot avgift.
Endringer kan forekomme. All Inclusive gjelder fra kl. 11.00 på ankomstdagen til kl. 12.00 avreisedagen.
Sesongvariasjoner
Sommeren 2025 er det mulig å bestille en juniorsuite for 2–4 personer, hvorav 1 barn, og en juniorsuite deluxe for 2–4 personer.
Fasiliteter
Barnebasseng
Basseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Wifi på rommet
Restaurant
Bar
Beliggenhet
Hellas, Korfu, Agios Ioannis Peristeron
200 m til stranden, 300 m til byen
Bedømmelser
"Das Hotel ist sehr modern, sehr sauber, alle sehr freundlich und hilfsbereit. Komfortabel und sehr gut organisiert. Es gibt mehrere Restaura..."
"service, takterrassen, stranden var fin."
Priser og utmerkelser

CUSTOMER CHOICE AWARD
Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.

































