Tropitel Sahl Hasheesh

Sahl Hasheesh, Egypt

Med en privat sandstrand og et stort, frodig bassengområde, tilbyr populære Tropitel Sahl Hasheesh en ferie i toppklasse. Korallrevet er perfekt for dagens snorkeltur og hotellets brygge strekker seg langt ut i det krystallklare vannet. All Inclusive-tilbudet inkluderer flere restauranter og barer, og sportsaktiviteter som tennis og treningsrom.


Fasiliteter

  • Wifi på rommet

  • Restaurant

  • Bar

  • Basseng

  • Barnebasseng

  • All inclusive tilbys

  • Treningsrom


Beliggenhet

Egypt, Sahl Hasheesh

Strandbeliggenhet, 25 km til byen


8.7
Perfekt92 bedømmelser

Rengjøring

9

Mat & drikke

8.4

Service

9

Forventninger

8.8

Rom / leilighet

8.8


Jan, Danmark
2026-04-01
Apollo icon10/10
Helhetsinntrykket
Minst positiv (opprinnelse)
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI
Henno, Finland
2026-03-19
Apollo icon10/10
Det beste med hotellet var det vennlige og hjertelige personalet som virkelig skapte en følelse av å være velkommen. I tillegg gjorde det vakre miljøet, den velstelte stranden og muligheten til å snorkle rett fra kaien opplevelsen spesiell.
En ansatt svarte ikke til hotellets ellers høye servicenivå gjennom sin oppførsel. For eksempel svarte han ikke på hilsener, og man måtte be om service flere ganger. Hans oppførsel var tidvis aggressiv og arrogan, og han virker til å følge kundenes handlinger med en negativ innstilling. Alle andre ansatte var svært vennlige og profesjonelle, og takket være dem følte man seg virkelig velkommen og sett. Jeg håper det fremover vil bli lagt mer vekt på konsistens i kundeservicen.
Anmeldelsen er oversatt fra Finsk av AI
Gert, Danmark
2026-03-15
Apollo icon10/10
Service, og at alt lot seg gjøre. Beliggenheten og broen ut til snorkleområdet var super
Vi hadde jo ikke kommet for å bli fulle, og det var veldig koselig om kvelden med en drink i baren, men jeg har vanskelig for å forestille meg at det var alkohol i. En ekstra kaffemaskin til frokosten ville vært en hit
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI
Sari-Maija, Finland
2026-03-05
Apollo icon8/10
Stor leilighet. Spesielt servicen ved vannsklien var utmerket. Det var forskjellige spisesteder å velge mellom. Tropitel-appen fungerte bra. Stemningen på hotellet var god og servicen tidvis veldig smidig.
Jeg har vært i Egypt 8 ganger, og etter min mening svarte ikke hotellet helt til 5 stjerner. Mattilbudet var ikke så variert som jeg hadde forstått. På skalldyrkvelden var det kun krabber tilgjengelig. Det var ingen presentasjon ved døren om hva temaet for kvelden var og hva som var tilgjengelig. Den første kvelden, da vi hentet mer mat, var glassene våre fjernet og et annet par satt på plassen vår. Det var alltid stor hast med å rydde av bordene på restaurantene mens man spiste. Rolig matnytelse manglet. Rommet vårt ble ofte rengjort først etter kl. 17, når vi kom tilbake fra stranden. Noen dager ble det rengjort innen kl. 13. Noen dager sa vi at de ikke trengte å gjøre rent, når de kom rundt kl. 17. Rengjøringslampen utenfor virket ikke, det hjalp ikke at vi gikk til bassenget allerede kl. 8-8:30. Svømmeområde i sjøen var dårlig, da det blåste veldig mye.
Anmeldelsen er oversatt fra Finsk av AI

4.7
9 974 bedømmelser
Min mann og jeg reiser for å slappe av og komme vekk fra været i Norge og da er dette et perfekt hot…
anmeldelse for Tropitel Sahl Hasheesh fra en TripAdvisor-reisende 2019-10-08