Planlagt vedlikehold Det er ikke mulig å bestille reiser online i natt mellom kl. 23.00 og 01.00 på grunn av planlagt vedlikehold.
White City Beach
White City Beach har aldersgrense 16 år og har en nydelig beliggenhet ved stranden i Konaklı, like vest for Alanya. På dette All Inclusive-hotell venter en avslappet ferie i fredelige omgivelser der sol, bading og god mat står i fokus. Hotellets moderne fasiliteter er spesielt godt egnet hvis du bare vil nyte late, bekymringsløse dager ved Middelhavet!
Hotellet har et innbydende bassengområde med basseng, vannsklier, en jacuzzi og solterrasse med solsenger og parasoller. Basseng- og strandhåndklær kan lånes. På strandklubben på stranden er det også solsenger og parasoller å låne. To restauranter, en bufférestaurant og en à l carte-restaurant med fisk og sjømat på menyen, samt flere barer. Middelhavsmat dominerer hotellets matfilosofi. Her brukes hovedsakelig ferske, lokalt dyrkede ingredienser til å tilberede smakfulle retter der enkelhet, kvalitet og omtanke står i sentrum. Resultatet er måltider som ikke bare smaker godt, men som også gir ny energi og bidrar til velvære.
Treningsrom uten avgift, åpent kl. 8.00-19.00. Hotellets spa, The White Sense, har badstue, innendørsbasseng og tyrkisk bad/hamam, uten avgift. Du kan også unne deg en avslappende stund med velgjørende behandlinger i det tyrkiske badet, eller massasjer eller diverse ansiktsbehandlinger mot avgift.
Wifi inkludert i fellesområdene. Noen sportsaktiviteter som pilates, aerobic, vanngymnastikk og yoga er inkludert, i tillegg til bordtennis, dart og boccia. Mot en avgift kan du bestille ulike vannsportaktiviteter, svømmetimer eller dansetimer. Kveldsunderholdning inkludert levende musikk.
Det er cirka 2 kilometer til sentrum av Konaklı og cirka 7 kilometer til Alanya sentrum.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i bufférestauranten kl. 7.30-10.00.
Sen frokost i hovedrestauranten kl. 10.00-11.00.
Bakverk i lobbybaren, kl. 10.00-19.00.
Gözleme (tyrkiske pannekaker) kl. 11.00-14.00.
Middelhavssnacks ved stranden kl. 12.00-16.00.
Lunsjbuffé i hovedrestauranten kl. 12.30-14.00.
Snacks i Burger House ved bassenget kl. 14.00-17.00.
Iskrem og frukt kl. 15.00-17.00.
Middagsbuffé i hovedrestauranten med diverse temakvelder, kl. 19.00-21.00.
Én middag på à la carte-restauranten The White (ved opphold på minst 5 netter), kl. 19.30-22.00. Åpent tirsdag, torsdag og søndag, bordreservasjon kreves dagen før
Midnattssnacks i hovedrestauranten, kl. 00.00-1.00.
Ubegrenset med lokale og noen internasjonale forfriskninger, øl, vin og drinker kl. 10.00-01.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder til kl. 12.00 på avreisedagen.
Fasiliteter
Wifi på rommet
All inclusive tilbys
Treningsrom
Beliggenhet
Tyrkia, Alanya
100 m til stranden, 2 km til byen




