Villa Son Gaieta
Ligger i en høy posisjon i Cala Galdana, tar en kort spasertur deg til et skjult utsiktspunkt hvor du kan nyte fantastisk panoramautsikt over den fantastiske stranden nedenfor. Villaen har blitt stilfullt designet med moderne innredning og komfortable møbler med romslig åpen planløsning som leder ut til den vakre terrassen og bassengområdet. Døråpninger i første etasje har blitt utvidet for rullestoltilgang, og det er en støtteskinne festet til toalettet i dusjrommet i underetasjen for å imøtekomme de som er mindre mobile. Ett av de fire soverommene ligger i første etasje, med de tre soverommene i andre etasje som deler to anstendige bad - perfekt for å gjøre seg klar for en kveld i byen. Cala Galdana er hjemmet til en av Menorcas vakreste strender og har en rekke restauranter og barer for enhver smak.
For grupper som reiser sammen, er Son Gaieta den første i rekken av 3 private villaer sammen med Villa Addaia og Casa Macarella, og alle er eksklusive for Solmar Villas.
**For å gå inn i dusjen i underetasjen er det en liten leppe å gå over**
**På grunn av San Joan-festivalen, vil alle bestillinger som inkluderer 22. – 24. juni, kun akseptere familiebestillinger.
Generell informasjon
Antall soverom: 4
Antall bad: 3
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 8
Sjekk inn kl 16:00
Sjekk ut kl 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Kjøkken
Spisefasiliteter, Oppvaskmaskin, Fryser, Kjøleskap, Kjøleskap med fryser, Komfyr, Mikrobølgeovn, Stekeovn
Vaskerom
Vaskemaskin
Lounge
Klimaanlegg, komfortable sitteplasser, spisemuligheter, dører til terrasse, musikkanlegg, smart-TV
Soverom 1
Air Conditioning, Double, Double Bed
Dusjrom for funksjonshemmede
Servant, Dusj, Toalett
Første etasje
Soverom 2
Air Conditioning, Double, Double Bed
Soverom 3
Klimaanlegg, enkeltsenger
Soverom 4
Klimaanlegg, enkeltsenger
Dusjrom
Servant, Dusj, Toalett
Dusjrom 2
Servant, Dusj, Toalett
Utendørs
Terrasse
Utendørs servering, Utendørs spisemuligheter, Grill, Murbygd grill, Overbygd terrasse, Spisemuligheter, Lukket hage, Hagemøbler, Åpen terrasse, Biljardbord, Solsenger, Parasoll
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 7,5m x 4m Bassengdybde: 1m - 1,8m, dusj ved bassengkanten, tilgang via trapper
Verdt å vite
Denne villaen ligger i et eksepsjonelt kupert/fjellrikt område. For å få tilgang til villaen er det en sti som er over 2m bred sammen med 2 trinn til selve villaen, men det er også rampeadgang om nødvendig. Inngangsdøren har en bredde på 81cm bred og andre dører som har tilgang til bassengområdet er terrassedørene. Stiene fra villaen til bassengområdet er 90 cm brede, det er 2 trinn ned til bassengområdet fra terrassen, men de kan unngås via inngangsdøren og rundt villaen. Den bredeste soveromsdøren i første etasje er 81 cm bred og den bredeste baderomsdøren i første etasje er 81 cm bred. Døren inn til kjøkken/spisestue er 81 cm bred og dør inn til stue er 81 cm bred.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Basseng
Beliggenhet
Spania, Menorca
1.3 km til stranden, 400 m til byen


































