Villa El Ranchito
Her har du Villa El Ranchito. Alle gode ting kommer i små pakker, og Villa Ranchito er intet unntak. Denne supermoderne hytta med to soverom er designet eksklusivt for voksne, og er det perfekte tilfluktsstedet for et par eller en liten gruppe venner som kan slappe av på eiendommen, nyte sitt eget private basseng, slappe av i den innbydende hengekøyen og spise utendørs. Eller hvis du liker å komme deg ut, har du en praktisk beliggenhet innen gangavstand til alle lokale butikker og restauranter som Torremolinos har å tilby. Det er også muligheten til å hoppe på toget og besøke en av Costa del Sols mange vakre byer som ligger langs havet.
Inne i El Ranchito (Lille Ranch) har du en åpen stue, kjøkken og spisestue, med utsikt over hagen via et stort vindu, noe som sikrer at denne vakre villaen slipper inn mye naturlig lys. Soverommene er smakfullt innredet i turkis og hvitt, noe som gir følelsen av å være ved sjøen, og badene følger samme tema og tilbyr store dusjkabinetter. Når du er tilbake ute, ikke glem å gå ovenpå for å nyte utsikten over hagen fra villaens takterrasse, perfekt for en kveldsdrink.
Eieren har tenkt på alle detaljer for å få det til å føles som et hjem borte fra hjemmet, inkludert USB-kontakter, Amazon Prime og en velkomstgave. Disse særegne, supertrendy villaene er ferdigstilt til en svært moderne og høy standard.
Villa El Ranchito og søstereiendommen Villa Conchita Torremolinos ligger i nærheten av A7 og i gangavstand fra stranden og butikker. De er fine og avsidesliggende, og perfekte enten individuelt eller for grupper som reiser sammen.
Generell informasjon
Antall soverom: 2
Antall bad: 1
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 4
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Lounge
Komfortabel sittegruppe, klimaanlegg, smart-TV, musikkanlegg, spisemuligheter
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Fryser, Kjøleskap, Komfyr med fryser, Oppvaskmaskin, Vaskemaskin
Soverom 1
Dobbel, dobbeltseng, klimaanlegg, smart-TV
Soverom 2
Enkeltsenger, klimaanlegg
Dusjrom
Dusj, Toalett, Servant, Dobbel, Dobbelservant
Utendørs
Parkering
Parkering på veien
Terrasse
Utendørs servering, utendørs spisemuligheter, spisemuligheter, overbygd terrasse, åpen terrasse, grill, murgrill, parasoll, solsenger
Tak
Takterrasse
Utvendig dagseng
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 4,5m x 2,5m, dusj ved bassengkanten, tilgang via trapper
Verdt å vite
For å komme til villaen er det en 88 cm bred sti, sammen med ett trinn. Inngangsdøren har en bredde på 76 meter, mens døren til terrassen er 70 cm bred. Stien til bassengområdet er 157 cm bred. Terrassen er åpen og flat, mens det er en liten kant over terrassedørene. Terrassen er en blanding av fliser og kunstgress. Det er 17 trinn opp til takterrassen. Dette er en eiendom i første etasje, hvor dørene inn til soverommet med to enkeltsenger, badet og kjøkkenet er 70 cm brede. Døren inn til stuen er 76 cm bred. *Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil. Hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.
Vær oppmerksom på at Villa El Ranchito kun er for voksne. Barn er ikke tillatt ved bestilling av denne villaen. Kjøkkenet har ingen frittstående mikrobølgeovn, men ovnen har mikrobølgeovnfunksjoner.
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Spania, Costa del Sol, Torremolinos & Benalmádena
1 km til stranden, 1 km til byen















