City Centre Rotana Doha
City Centre Rotana Doha er et høyt og staselig hotell, og med sine 47 etasjer danner hotellet en vakker silhuett over Doha. Her kan du nyte avslappende dager ved det innbydende bassengområdet og spise godt på i hotellets restauranter. Med halvpensjon inkludert, vil du få et komfortabelt opphold. For de som ønsker aktivitet og velvære, finnes det et fint spa og et moderne treningsrom å benytte seg av.
City Centre Rotana Doha tilbyr et bassengområde med et temperert basseng, barnebasseng, jacuzzi og en poolbar for drinker og lette måltider i løpet av dagen. Solsenger og parasoller. Bassenghåndklær inkludert.
Hotellets bufférestaurant, Olive Oil, serverer frokost, lunsj og middag hver dag. À la carte-restauranten Teatro tilbyr det beste av asiatisk mat, inkludert en sushibar som er åpen for middag. Boston's er en kombinert bar og restaurant hvor amerikansk-inspirerte retter og drikkevarer står på menyen – åpent om kveldene til etter midnatt. Hvis du vil prøve libanesisk mat, kan vi anbefale Rawche Lounge, som ligger ved bassenget og hvor det også spilles musikk av en DJ. Caramel Lounge i lobbyen serverer kaffe, bakverk, smørbrød og salater fra morgen til sent på kveld.
I hotellets Bodylines Fitness & Wellness Club kan du trene og slappe av. Det er et treningsrom, dampbadstue, badstue og jacuzzi som kan benyttes uten kostnad. Spabehandlinger mot avgift. Hvis du ønsker hjelp med treningen din, er personlige trenere tilgjengelige mot avgift.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Hotellet ligger i Westbay Area og er tilknyttet City Centre Mall. Det er cirka 5 minutter til nærmeste metrostasjon.
Måltider
Inkludert:
Halvpensjon (frokost- og middagsbuffé).
Frokost og middag serveres i bufférestauranten Olive Oil kl. 6.00-10.30 og kl. 18.30-22.30.
På julaften og nyttårsaften serveres frokost og lunsj (kl. 12.30–15.30).
Fasiliteter
Barnebasseng
Basseng
Treningsrom
Wifi på rommet
Bar
Restaurant
Beliggenhet
Qatar, Doha
Bedømmelser
"j'ai séjourné a l'hôtel du 17 au 21 novembre 2024 pour participer un évènement au niveau du DECC qui est exactement a 3mn a pied en face. j'..."