Ellaidhoo Maldives by Cinnamon
Drømmer du om hvite strender, turkisblått hav og snorkling i verdensklasse? På Ellaidhoo Maldives by Cinnamon venter et av Maldivenes mest berømte husrev, der fargerike koraller og eksotiske fisker bare ligger noen få svømmeturer fra stranden. Her kombineres en avslappet øylivsstil med komfortabel overnatting, god mat og fantastiske muligheter til å oppdage livet under overflaten.
Inkludert i prisen:
Transport tur/retur hotellet og Malé samt bagasje
Ellaidhoo Maldives by Cinnamon ligger på en liten øy i Ari-atollen og er et populært hotell for de som ønsker å kombinere avslapning med snorkling og dykking.
Hotellet har et basseng med utsikt mot havet. Solsenger og parasoller samt basseng- og strandhåndklær er tilgjengelig til utlån. Seanic Café & Bar ligger ved siden av bassenget og serverer drikke, snacks og retter fra en à la carte-meny.
Hotellets bufférestaurant Madi serverer internasjonale retter. À la carte-restauranten The Junction serverer sør-asiatisk og maldivisk mat. Det finnes også en bar som er åpen fra tidlig morgen til midnatt. Iruohsenee Bar er ikke inkludert i All Inclusive.
Hotellet tilbyr også flere aktiviteter som snorkling, dykking, fisking og diverse vannsporter, mot avgift. Hotellet har også et treningsrom. Det finnes en tennis- og squashbane, bane og utstyr kan lånes. Lekeplass. Biljard. Spabehandlinger og massasje mot avgift.
Wifi inkludert på hele hotellet.
Informasjon om transporten til hotellet
Transporten t/r hotellet er inkludert i reisens pris. Når du har landet på Malés flyplass og hentet bagasjen din går du til Ellaidhoo Maldives by Cinnamons skranke/skilt hvor du får mer informasjon om videre transport. Transporten skjer med sjøfly og turen tar cirka 30 minutter. Det kan bli ventetid før flyavgang. Ved hjemreise forlater du hotellet cirka 4 timer før flyavgang fra Malé.
Måltider
Inkludert:
Helpensjon
Julemiddag 24.12.
Nyttårsmiddag
Mot tillegg:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i restauranten Madi kl. 7.00-9.30.
Poolmeny i Seanic kl. 15.00-17.30.
Lunsjbuffé i restauranten Madi kl. 12.30-14.30.
Lunsj i Seanic kl. 12.30-14.30.
Snacks i EYZ bar kl. 16.00-17.30.
Middagsbuffé i restaurant Madi kl. 19.00-21.30.
Middag i Seanic kl. 19.30-21.30.
Én middag per opphold i à la carte-restauranten The Junction kl. 18.30-22.00.
Ubegrenset internasjonale forfriskninger, øl, vin og drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-24.00.
Minibar, brus og øl etterfylles daglig
Bruk av snorkelutstyr
Bruk av ikke-motoriserte vannsportaktiviteter
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. All Inclusive gjelder til kl. 12.00 på avreisedagen.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Restaurant
Bar
Basseng
All inclusive tilbys
Beliggenhet
Maldivene
Strandbeliggenhet, 0 m til byen




