Villa Michelle 9
Velkommen til Villa Michelle 9, et sjarmerende tilfluktssted i hjertet av Protaras, som tilbyr den perfekte blandingen av komfort og luksus. Denne fantastiske villaen har 3 koselige soverom og 2 velutstyrte bad, noe som gir en herlig overnattingsopplevelse under oppholdet ditt.
Interiøret i Villa Michelle 9 er designet med din bekvemmelighet i tankene. Det fullt utstyrte kjøkkenet inviterer deg til å slippe løs dine kulinariske ferdigheter, med moderne apparater og god plass til å tilberede deilige måltider. Etter en dag med utforsking kan du slappe av i den innbydende loungen, hvor en flatskjerm-TV venter på underholdning.
Når du går ut, oppdag din egen private oase. Et forfriskende basseng innbyr til en avslappende svømmetur, omgitt av en solfylt terrasse som er perfekt for å nyte den varme Protaras-solen. Det murbygde grillområdet er et ideelt sted for utendørs servering, slik at du kan nyte lekre måltider i friluft.
Generell informasjon
Antall soverom: 3
Antall bad: 3
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 6
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Mikrobølgeovn, Fryser, Kjøleskap, Kjøleskap med fryser, Oppvaskmaskin, Vaskemaskin, Spisemuligheter, Åpen planløsning, Klimaanlegg
Lounge
Komfortabel sittegruppe, klimaanlegg, smart-TV, spillkonsoll, åpen planløsning, dører til terrasse
Gjestetoalett
Toalett, servant
Første etasje
Soverom 1
Dobbeltrom, dobbeltseng, klimaanlegg
Soverom 1 med eget bad
Dusj, toalett, servant
Soverom 2
Dobbeltrom, dobbeltseng, klimaanlegg, balkong
Soverom 3
Enkeltsenger, klimaanlegg, balkong
Baderom
Badekar med dusj over, toalett, servant
Utendørs
Terrasse
Åpen terrasse, Overbygd terrasse, Utendørs servering, Utendørs spisemuligheter, Spisemuligheter, Grill, Bærbar grill, Hagemøbler, Solsenger, Parasoll, Busker og blomster
Parkering
Parkering utenfor veien
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 8m x 4m Bassengdybde: 1,33m - 1,33m, Stigetilgang
Verdt å vite
For å komme til villaen er det en sti som er 260 cm bred og uten trapper. Inngangsdøren har en bredde på 84 cm, mens døren til terrassen er 120 cm bred. Stiene fra villaen til bassengområdet er 200 cm brede. Terrassen er flislagt, mens det er ett trinn opp til bassenget. Bak bassenget er det kunstgress. Selve bassenget har stigetilgang. Det er ingen soverom eller bad i første etasje. Det er 17 trinn til første etasje, hvor døren til hovedsoverommet har en bredde på 80 cm, og døren til badet har en bredde på 63 cm. Døren inn til kjøkken/spisestue er 120 cm bred, og døren inn til stuen er også 200 cm bred. *Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil. Hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Basseng
Beliggenhet
Kypros, Fig Tree Bay
500 m til stranden, 1.1 km til byen































