Villa de la Vita
Villa de la Vita ligger fredelig til i utkanten av det populære feriestedet Alykes, som tilbyr et godt utvalg av restauranter, butikker og kafeer samt en lang sandstrand.
En hevet villa i første etasje, ideell for en liten familie eller to par. Bassenget ligger i en overbygd terrasse med attraktive solsenger og tilbyr utsikt over området rundt og ut mot havet. Dette hovedoverbygde terrasseområdet tilbyr et attraktivt, skyggefullt område hvor man kan slappe av med en drink eller nyte et måltid. En ytterligere terrasse på baksiden av eiendommen, bygget i lokal stein, har et stort trebord og er et ideelt sted å slappe av i skyggen og nyte mat utendørs. Grillen er også i dette området.
Interiøret i Villa de la Vita er moderne og friskt med en stue som åpner ut mot bassengterrassen og et utmerket moderne utstyrt kjøkken. Det er to soverom, begge med enkeltsenger som kan settes sammen til store dobbeltsenger, og to dusjrom fullfører fasilitetene.
Generell informasjon
Antall soverom: 2
Antall bad: 2
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 4
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Bil anbefales
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Lounge
Komfortabel sittegruppe, klimaanlegg, flatskjerm-TV, spiseplass, dører til terrasse
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Fryser, Kjøleskap, Komfyr med fryser, Oppvaskmaskin, Kaffemaskin, Flatskjerm-TV
Soverom 1
Dobbel, dobbeltseng, klimaanlegg, flatskjerm-TV
Soverom 1 med eget bad
Dusj, Dusjkabinett, Toalett, Servant
Soverom 2
Enkeltsenger, klimaanlegg
Dusjrom
Dusj, Dusjkabinett, Toalett, Servant, Vaskemaskin
Utendørs
Terrasser og hager
Utendørs servering, utendørs spisemuligheter, spisemuligheter, åpen terrasse, overbygd terrasse, solsenger, parasoll, grill, modne hager, havutsikt
Parkering
Parkering utenfor veien, elektriske porter
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 9m x 4,5m Bassengdybde: 1,4m - 1,4m, Dusj ved bassengkanten, Tilgang via trapper
Verdt å vite
Denne villaen ligger i et kupert/fjellrikt område. Det er 21 trinn for å komme til denne villaen. Inngangsdøren har en bredde på 78 cm, og de andre dørene som gir tilgang til bassengområdet er 80 cm brede. Terrenget i huset og rundt bassenget er flatt. Dette bassenget har trappetilgang. Begge soverommene har en dørbredde på 76 cm, og begge baderommene har en dørbredde på 78 cm. Døren inn til kjøkken/spisestue er 80 cm bred, og dørbredden inn til stuen er 80 cm bred. *Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil. Hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Hellas, Zakynthos, Tragaki
3.4 km til stranden,




























