Villa Mirela Megali
Villa Mirela Megali er den største av to vakre villaer som ligger på en veldig stor tomt over det populære og veletablerte feriestedet Dassia på nordøstkysten av Korfu. Dette er et vakkert, landlig sted med fantastisk utsikt over landskapet og de fjerne fjellene, og nås via en rolig smug som ligger mellom hovedveien til Paleokastritsa og landsbyen Kato Korakiana.
Private elektronisk kontrollerte porter fører til en imponerende innkjørsel opp til huset med rikelig med parkeringsplasser utenfor gaten for flere biler. Villa Mirela Megali ble ferdigstilt for bare noen få år siden og tilbyr virkelig komfortable rom, med god plass til en stor familiesammenkomst. Den tradisjonelle joniske arkitekturen, elegant og grasiøs, skjuler et moderne interiør og svært romslige, lyse rom.
Alt ved Mirela er generøst, fra plassen til eiernes velkomst! Brede balkonger i andre etasje gir deg flere valgmuligheter for hvor du kan sitte for å nyte freden og utsikten.
Utsiden byr på et vakkert, flislagt basseng og en stor asfaltert terrasse med skyggefull spiseplass, pluss rikelig med plass til soling. Ved siden av bassengterrassen er det et grillområde hvor du kan grille smakfulle lokale godsaker og nyte dem ved bassenget, mens du beundrer utsikten.
Bare noen få minutter med bil fra den fredelige avsidesliggende landsbyen Kato Korakiana, med et godt utvalg av lokale restauranter og kafébarer, samt et par minimarkeder. Bare noen få minutter videre kommer du til sentrum av Dassia, et veletablert kyststed som tilbyr alt for besøkende, inkludert en lang strekning med sand- og rullesteinsstrand omkranset av restauranter og barer. Du finner også massevis av vannsport! Villa Mirela Megali har en flott beliggenhet som også betyr veldig enkel tilgang til Korfu by eller vestkysten, med det berømte skjønnhetsstedet Paleokastritsa bare 20 minutters kjøretur unna - det beste av alle verdener!
Generell informasjon
Antall soverom: 4
Antall bad: 4
Antall mottaksrom: 1
Maks antall personer: 9
Innsjekking kl. 16:00
Utsjekk kl. 10:00
Bil anbefales
Kjæledyr er ikke tillatt
Røyking er ikke tillatt
Håndklær er inkludert
Sengetøy er inkludert
Første etasje
Lounge
Komfortabel sittegruppe, klimaanlegg, smart-TV, spisemuligheter, dører til terrasse
Kjøkken
Stekeovn, Koketopp, Fryser, Kjøleskap, Kjøleskap med fryser, Mikrobølgeovn, Oppvaskmaskin
Soverom 1
Dobbel, dobbeltseng, klimaanlegg, smart-TV
Soverom 1 med eget bad
Dusj, toalett, servant
Soverom 2
Enkeltsenger, klimaanlegg, smart-TV
Dusjrom
Dusj, Toalett, Vask, Vaskemaskin
Første etasje
Soverom 3
Dobbel, dobbeltseng, klimaanlegg, sofa, sovesofa, balkong, smart-TV
Soverom 3 med eget bad
Dusj, toalett, servant
Soverom 4
Dobbeltrom, dobbeltseng, klimaanlegg, balkong, smart-TV
Soverom 4 med eget bad
Dusj, toalett, servant
Utendørs
Terrasser og hager
Utendørs servering, utendørs spisemuligheter, spisemuligheter, åpen terrasse, overbygd terrasse, grill, murgrill, solsenger, hengekøye, plen, modne hager
Parkering
Parkering utenfor veien
Bassenger
Privat utendørsbasseng
Bassengstørrelse: 10,1 m x 5 m Bassengdybde: 0,75 m - 1,65 m, romerske trapper
Verdt å vite
Området der villaen ligger er kupert og fjellrikt, for å komme til villaen er inngangsdøren 80 cm bred. Stuen og kjøkken/spisestuen har store, åpne passasjer. For å få tilgang til basseng-/terrasseområdet er det en dør som er 80 cm bred. Området rundt bassenget er flatt, men det er en liten skråning for å komme til bassengområdet. Bassenget har trapper, det er ikke noe rekkverk. Dørene til soverommet og badet i første etasje er begge 80 cm brede, mens badet i første etasje har dusj. Det er 17 trinn som fører opp til første etasje. Soveromsdøren i andre etasje er 80 cm bred og baderomsdøren i andre etasje er 75 cm bred. Dette er et bad med dusj. «Vær oppmerksom på at selv om vi har gjort vårt ytterste for å sikre at informasjonen som gis er nøyaktig, kan det forekomme feil, og hvis du trenger mer spesifikk informasjon om villaen, ikke nøl med å kontakte oss.»
Som det kan sees på bildene, har denne villaen balkonger med flaskehalsdesign og rekkverk i stigeeffekt ut mot eiendommen. Sørg for at barn holdes under oppsyn til enhver tid og ikke får lov til å klatre. Vær ekstra forsiktig når du bruker den innvendige trappen og sørg for at barn holdes under oppsyn. For din egen sikkerhet, vennligst ikke bruk oppblåsbare ting inne i evighetsbassenget eller sitt, gå eller stå på kanten av evighetsbassenget. Barn skal være under oppsyn til enhver tid.
Fasiliteter
Basseng
Wifi på rommet
Beliggenhet
Hellas, Korfu, Dassia og Ipsos
2.3 km til stranden, 2.4 km til byen










































