Sunbeach Hotel & Resort
Ytterst på en odde, mellom Atlanterhavet og Gambiaelven, ligger All Inclusive-hotellet Sunbeach Hotel & Resort. Den hyggelige atmosfæren gjør det enkelt å slappe av ved det innbydende bassengområdet, eller kanskje ta en spasertur langs den fine sandstranden. Gå ikke glipp av å delta i de ulike sportene og aktivitetene som tilbys eller kanskje ta en økt i treningsrommet før middagen.
Sunbeach Hotel & Resort har et stort bassengområde med basseng og et avlangt barnebasseng. Solsenger og parasoller samt basseng- og strandhåndklær er inkludert. Ved Gambiaelven er det en fin, langgrunn og relativt barnevennlig sandstrand og vannet er rolig uten store bølger, men undervannsstrømmer forekommer. Stranden ved Atlanterhavet er en smal strandstripe med høye bølger og undervannsstrømmer, og vi anbefaler ikke bading fra den stranden.
Bufférestauranten Togali serverer frokost, lunsj og middag. La Cucina er en à la carte-restaurant som serverer sjømat og internasjonal mat og er åpen tirsdager, torsdager og søndager, bordreservasjon er kreves. Poolbar med takterrasse hvor drinker, is og frukt serveres på dagtid og drikke til midnatt. Lobbybaren er åpen 24 timer i døgnet. Bamboo Bar ligger i hotellets hage.
Spabehandlinger og massasje mot avgift. På dagtid kan du delta i ulike aktiviteter og sporter, som vanngymnastikk, vannpolo, sandvolleyball, dart, quiz, bingo og Zumba, og du kan trene i hotellets treningsrom. For barna er det blant annet aktiviteter som ansiktsmaling, fotball og turer på stranden. Når solen begynner å gå ned og det blir litt kjøligere, samles lokalbefolkningen og hotellgjestene på stranden og spiller fotball. Frukt og suvenirer selges på stranden. Kveldsunderholdning.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Strykejern og strykebrett kan lånes i resepsjonen. I området rundt hotellet er det noen få barer og restauranter. Det er også et minimarked i nærheten.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
Julemiddag 24.12.
Nyttårsmiddag
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i restauranten Togali kl. 7.00-10.00.
Lunsjbuffé i restauranten Togali kl. 12.00-14.30.
Frisk frukt i poolbaren kl. 15.00-16.00.
Ettermiddagskaffe i poolbaren kl. 16.00-17.00.
Iskrem i poolbaren kl. 10.00-17.45.
Middagsbuffé i restauranten Togali kl. 19.00-21.30.
Middag med drikke i à la carte-restauranten La Cucina kl. 19.00-23.00. Som All Inclusive-gjest betaler du 700 dalasi og bestiller forrett, suppe, salat, hovedrett og dessert fra en bestemt meny.
Ubegrenset med lokale forfriskninger, øl, vin og drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-23.00.
Endringer kan forekomme. Det er obligatorisk å bære hotellets armbånd som identifikasjon. All Inclusive gjelder fra kl. 11.00 på ankomstdagen til avreise fra hotellet.
Fasiliteter
Barnebasseng
Basseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Wifi på rommet
Restaurant
Bar
Beliggenhet
Gambia
Strandbeliggenhet, 0 m til byen
Bedømmelser
"Omdat ik hier al jaren kom, ga je meer zien mbt de accommodatie en z'n medewerkers. Ik bedoel, met andere ogen, doordat je eea al zo lang ke..."
"Veldig hyggelige servitører,betjening i spa og i bar og restaurant. Veldig god mat.Fint basseng og strand. Bra beliggenhet. Bra tilgang på t..."















