Sunrise Serano Club Resort
Sunrise Serano Club Resort er et utmerket valg for de som setter pris på både avslapning og aktiviteter! Her bor du i rolige, hyggelige omgivelser, mens søsterhotellet lokker med fartsfylte vannsklier, restauranter, treningsrom og mye mer.
Sunrise Serano Club Resort er en del av det større Sunrise Serano Aqua Park Resort. Her bor du i et roligere og mer avsidesliggende område, samtidig som du fortsatt har tilgang til alle fasilitetene på det større feriestedet.
Her venter deg et stort basseng med swim-up bar og et separat barnebasseng. Poolbaren lokker med lettere snacks og kalde drikker. Det er solsenger og parasoller rundt bassengområdet, og ved innsjekking vil du motta et håndklekort som gjestene kan bruke til å hente ut et basseng-/strandhåndkle per dag. Håndkleet returneres på slutten av dagen, og et nytt hentes ut dagen etter.
Alle måltider inntas på Sunrise Serano Aqua Park Resort. Bufférestauranten Giardino frister internasjonale favoritter til frokost, lunsj og middag, mens restauranten Gamila serverer egyptiske bufféretter til frokost og lunsj. Til middag er det servering fra en à la carte-meny. Det finnes også to à la carte-restauranter, hvorav den ene serverer meksikanske retter og den andre middelhavsfavoritter. Som gjest på Sunrise Serano Club Resort har du også muligheten til å besøke à la carte-restaurantene på søsterhotellet Sunrise Azalea Aqua Park. Pent antrekk er påkrevd i restaurantene, og bordreservasjon er påkrevd i alle à la carte-restauranter. Poolbar som serverer enkle snacks og forfriskninger.
Wifi er inkludert på hele hotellet. For å komme til Sunrise Serano Aqua Park Resort må man krysse en trafikkert vei. Anlegget ligger cirka 16 kilometer nord for Hurghada sentrum og til det lokale sentrumet med noen butikker er det cirka 800 meter.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i Giardino Restaurant kl. 7.00-10.30.
Sen frokost i Giardino Restaurant kl. 11.00-12.00.
Snacks i Splash pool Bar & Shakes & Bakes kl. 12.00-17.00.
Lunsjbuffé i Giardino Restaurant kl. 13.00-15.00.
Kaffe, te og kjeks i poolbaren kl. 15.00-17.00.
Middagsbuffé i Giardino Restaurant kl. 18.30-22.00.
Sen middag på Giardino Restaurant kl. 23.00-1.00
Ubegrenset med forfriskninger, øl, vin og lokale drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-24.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. På avreisedagen gjelder All Inclusive frem til avreise fra hotellet.
Fasiliteter
Beliggenhet
Egypt, Hurghada
400 m til stranden, 16 km til byen




