Sunrise Serano Aqua Park Resort
Sunrise Serano Aqua Park Resort er et utmerket valg for de som ønsker sol og bad samt fartsfylte aktiviteter! Her venter ti bassenger og ti vannsklier, mens flere restauranter og barer inviterer deg til å slappe av i skyggen. Den private stranden lokker med vannsporter og salte dukkerter i Rødehavet.
Velkommen til Sunrise Serano Aqua Park Resort!
Med ti bassenger er det god plass til avslapning så vel som lek og moro. Ta en dukkert i det store familiebassenget eller slapp av ved det fine lagunebassenget. For fartsfylte øyeblikk kan du velge blant ti forskjellige vannsklier, og for familiens yngste medlemmer venter to separate barnebassenger med mindre vannsklier og morsomme vannleker. For å bruke de større og lengre vannskliene må du være minst 120 cm høy.
I tillegg til de herlige bassengområdene venter også den private sandstranden, som inviterer deg til å ta en salt dukkert og slappe av i solen. Solsenger og parasoller er tilgjengelige både ved bassenget og på stranden. For spennende eventyr på vannet finnes det ulike vannsporter og dykking, mot avgift.
Ved innsjekking vil du motta et håndklekort som kan brukes til å hente et basseng-/ strandhåndkle per dag i hotellets håndklestasjoner. Håndkleet returneres på slutten av dagen, og et nytt hentes ut neste dag.
Det finnes flere barer på hotellområdet, inkludert to bassengbarer som serverer kalde drinker og enklere snacks, og en lobbybar som inviterer deg til å nyte kaffe, te og kaker. Når sulten melder seg, lokker bufférestauranten Giardino med internasjonale favoritter, mens restauranten Gamila serverer egyptiske bufféretter til frokost og lunsj. Til middag serveres det retter à la carte. For enda mer variasjon lokker à la carte-restauranten Frida, som serverer meksikanske retter, og à la carte-restauranten Elia med middelhavsfavoritter på menyen. Som gjest på Sunrise Serano Aqua Park Resort har du også muligheten til å besøke à la carte-restaurantene på søsterhotellet Sunrise Azalea Aqua Park. Pent antrekk er påkrevd i restaurantene, og bordreservasjon er påkrevd i alle à la carte-restauranter.
For barn 3-12 år er det en barneklubb i hotellets regi, med engelsktalende personale. Hotellets animasjonsteam arrangerer også daglige aktiviteter som vannaerobic, sandvolleyball og vannpolo, samt minidiskotek og kveldsunderholdning. Det er også mulig å spille biljard og bordtennis.
Hotellet har et treningsrom, og for ekstra avslapning kan du unne deg en stund i hotellets spa med badstue, jacuzzi, hamam samt massasje og behandlinger mot avgift. Treningsrommet og spaet har aldersgrense 16 år.
Wifi er inkludert på hele hotellet. Det ligger cirka 16 kilometer nord for Hurghada sentrum og cirka 800 meter til det lokale sentrum med noen butikker.
Måltider
Inkludert:
All Inclusive
Julemiddag 24.12.
Nyttårsmiddag
All Inclusive
All Inclusive omfatter:
Frokostbuffé i Giardino Restaurant kl. 7.00-10.30.
Sen frokost i Giardino Restaurant kl. 11.00-12.00.
Snacks i Splash Pool Bar & Shakes & Bakes kl. 12.00-17.00.
Lunsjbuffé i Giardino Restaurant kl. 13.00-15.00.
Kaffe, te og kjeks i lobbybaren kl. 15.00-17.00.
Middagsbuffé i Giardino Restaurant kl. 18.30-22.00.
Sen middag på Giardino Restaurant kl. 23.00-1.00
Ubegrenset med forfriskninger, øl, vin og lokale drinker i en av hotellets barer kl. 10.00-24.00.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. På avreisedagen gjelder All Inclusive frem til avreise fra hotellet.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Bar
Restaurant
Basseng
Barnebasseng
All inclusive tilbys
Treningsrom
Beliggenhet
Egypt, Hurghada
Strandbeliggenhet, 16 km til byen




