Traders Hotel, Qaryat Al Beri
Traders Hotel, Qaryat Al Beri – en avslappende og stilig oase med egen privat strand og førsteklasses spa. Her kan du nyte god mat, hvit sand og det klare blå vannet. Ta gjerne en tur på vannet med en abra eller ta hotellbussen til en av Abu Dhabis mange attraksjoner.
Traders Hotel i Qaryat Al Beri kan skilte med en fin sandstrand for deilige bad og et bassengområde med både et stort basseng og et barnebasseng, samt en poolbar. Solsenger og parasoller er tilgjengelige både ved bassenget og på stranden. Basseng- og strandhåndklær inkludert. Balisenger på stranden mot avgift.
Bufférestauranten Afyä serverer internasjonale retter til frokost og middag. Du finner også en loungebar, en poolbar og Afyä Beach Lounge, som serverer forfriskende drinker og noe lettere å spise fra lunsj til tidlig kveld.
Det er et treningsrom, og for avkobling finnes det et CHI-spa med jacuzzi, badstue, spabehandlinger og massasje, alt mot avgift. Lekeplass. Aktiviteter og sport er tilgjengelig i visse perioder, som yoga og vanngymnastikk. Bordtennis. Biljard mot avgift. Kveldsunderholdning med levende musikk.
Wifi er inkludert på hele hotellet. En skyttelbuss går fra hotellet til de største attraksjonene i Abu Dhabi, mot avgift og ved reservasjon.
Måltider
Inkludert:
Frokostbuffé.
Julemiddag 25.12.
Nyttårsmiddag
Mot tillegg:
Halvpensjon (frokost- og middagsbuffé).
All Inclusive
Frokosten serveres kl. 8.00-10.30 og middag kl. 18.00-23.00. På julaften serveres det kun lunsj.
All Inclusive
All Inclusive mot tillegg omfatter:
Frokost i restaurant Afya kl. 6.00-10.30.
Lunsj på restaurant Afya kl. 12.00-15.00.
Middag i restaurant Afya Cai med temakvelder kl. 18.30–22.30 (et tillegg påløper hvis du ønsker å delta i helgene).
Ubegrenset med husets rødvin og hvitvin, husets øl, brus og vann, én cocktail 12.00–22.30.
Endringer kan forekomme. Som identifikasjon er det obligatorisk å bære hotellets armbånd. På avreisedagen gjelder All Inclusive frem til kl. 12.00.
Verdt å vite
Bassenget på Traders Hotel, Qaryat Al Beri, vil gjennomgå renovering og være stengt fra 19. februar til 25. mars 2026. For herlige bassengbad i denne perioden vil gjestene ha tilgang til utvalgte bassengområder i Qaryat Al Beri-komplekset. Disse kan enkelt bestilles på forhånd – avhengig av tilgjengelighet – i resepsjonen.
Fasiliteter
Wifi på rommet
Bar
Restaurant
Barnebasseng
Basseng
Treningsrom
Beliggenhet
De forente arabiske emirater (UAE), Abu Dhabi
Strandbeliggenhet, 18 km til byen
Bedømmelser
"Nous avons passé un magnifique séjour entourés d’une belle équipe qui était à nos soins . L’hôtel , les activités , le restaurant tout était..."
"For vårt opphold var det perfekt, plassering litt utafor sentrum, men kort vei til resturanger, kafe , shopping og andre aktiviviteter. Bus,..."












