

Treningsreise med PT-Hjemme og Ann Christin
Sivota Retreat, Hellas
Bli med PT-Hjemme og Ann Christin til vakre Sivota i Hellas for en uke med variert gruppetrening og PT grupper.
Om uken
Denne uken blir full av inspirerende gjennomtenkt og artig gruppetrening, i tillegg til effektive styrke og kondisjonsøkter. Det vil bli timer på formiddag og ettermiddag hver dag, og en god blanding av timer med koreografi og timer helt uten. I tillegg finnes det timer man kan bli med på i regi av hotellet(noe mot ekstra kostnad) eller du kan leie padelbaner, kajakk, sup eller sykler. Midt på dagen er det egentid som du kan bruke til utflukter eller kanskje bare nyte sol, strand og bad i krystallklart vann.
StepStyrke
Høypulstimer
Soma Move og stretching
WOD Box
HIIT sirkeltrening
Spinningtimer
Styrketrening og workshop/ teknikk trening
Hyrox inspirert trening
Morning run/walk
Endelig program kommer senere.
Hvem kan delta?
Reisen passer alle som vil ha en aktiv ferie, og som liker å trene sammen med andre. Du trenger ikke være godt trent for å være med.
Du bestemmer selv hvor mye av programmet du ønsker å være med på, det vil være god variasjon så alle skal finne noe de kan være med på. Man kan fint reise alene, her vil du bli inkludert i en skikkelig hyggelig og jordnær gruppe.
Informasjon om reisen
Pris: 17 798,-
Dato: 8. juni 2026
Avreise fra: Oslo
Hotell: Sivota Retreat – powered by Playitas
Dette er inkludert:
Fly tur/retur
En stk innsjekket bagasje
Del i dobbeltrom med balkong og utsikt*
Halvpensjon (frokost og middag) Lunsj kan kjøpes til
Transport mellom flyplass-hotell
Trening og aktiviteter i følge program med Ann Christin
Mot tillegg:
Flymat 280,-
*Enkeltromstillegg 4 300,- (begrenset antall plasser)