
Silje Skjemstad Cruz & Marcel da Cruz
Gjesteinstruktør
Delta på en økt med gjesteinstruktør under oppholdet ditt på et av våre sportshotell. Les mer om treneren nedenfor, hva slags trening de tilbyr og hvilke hotell de er vertskap for. For å delta med våre gjesteinstruktører kreves ingen registrering. All trening med våre gjesteinstruktører er inkludert for de som bor på det aktuelle hotellet i den aktuelle uken av treningen. Se hvilke datoer gjesteinstruktøren er på respektive hotell, og bestill lengst ned på siden.
Dato og hotell
- 28. aug - 4. sep, 2026, Almyra Hotel & Village
Om instruktøren
Silje Skjemstad Cruz Silje har mange års erfaring med trening og har instruert i de fleste konsept. Nå har hun en ekstra lidenskap for funksjonell trening og kondisjonstrening. Smittende energi og treningsglede er hennes kjennetegn, kombinert med trygg og god trening.
Marcel da Cruz Marcel er en tidligere eliteutøver og en av Norges mest ettertraktede og anerkjente trenere. Han er kjent for å ha trent flere av Norges toppidrettsutøvere innen flere idretter. Til hverdags er han trener og ansvarlig for Magnat Center i Oslo. Med solid utdanning og erfaring innen feltet garanterer Marcel deg tilpasset trening på høyeste nivå.
EnergiPower er en kombinasjon av enkel, men tøff kondisjonstrening til musikk og styrkeøvelser – både med og uten utstyr. En time der du trener hele kroppen. Enkle trinn. Kan tilpasses alle. (Silje) EnergiPuls/Core er en tøff halvtime med enkle steg der pulsen øker og svetten renner – til drivende musikk – etterfulgt av 25 minutter med Core med fokus på kjernemuskulaturen. (Silje) EnergiPuls/Stretch er en tøff halvtime med enkle steg der pulsen øker og svetten renner – til drivende musikk – etterfulgt av 25 minutter med stretch/mobilitetstrening. Funksjonell Fitness er en time med tøffe, eksplosive og funksjonelle treningsøvelser som blander vektløfting og pulstrening. Passer for alle. (Marcel) Løpeintervaller/løpeteknikk er en time for de som liker å løpe eller ønsker å utvikle løpingen sin. Fokus på teknikk, løperytme, terskelløping og høyintensitetsintervaller. (Silje/Marcel)
Morning Run er en rolig morgenjogg i samtaletempo med enkel mobilitet og tøying. En perfekt start på dagen. (Silje/Marcel)
Bakkeløping/bakketrening er en rask og effektiv treningsøkt for både puls og benstyrke. Vi kombinerer løping med diverse øvelser i bakker. Tilpasset nivå. (Silje/Marcel)
Program
Gjesteinstruktøren holder 2-3 treningstimer hver dag, med unntak for ankomst- og avreisedager. Programmet presenteres på respektive hotell.
Hvem kan delta?
Alle kan delta i de ulike klassene, uavhengig av tidligere erfaring. Alle klassene holdes på engelsk. I tillegg til gjesteinstruktørens økter kan du også delta i hotellets vanlige utvalg av sport og aktiviteter.
Hvordan bestiller jeg og hva koster det?
All trening med våre gjesteinstruktører er gratis for de som bor på hotellet den respektive uken. Se datoene der gjesteinstruktøren er på hvert sportshotell nedenfor og bestill ferie på samme hotell og dato. Når du er på hotellet, kan du delta på gjesteinstruktørens økter uten ekstra kostnad, med unntak av Playitas Resort – hvor noen av øktene koster litt ekstra og bestilles/betales i sportsbookingen på stedet.

Dato og hotell
Se hvilke hotell og datoer instruktøren befinner seg på våre sporthotell.
