

Oline Marie Madsen
Gjesteinstruktør
Delta på en økt med gjesteinstruktør under oppholdet ditt på et av våre sportshotell. Les mer om treneren nedenfor, hva slags trening hun tilbyr og hvilke hotell hun er vertskap for. For å delta med våre gjesteinstruktører kreves ingen registrering. All trening med våre gjesteinstruktører er inkludert for de som bor på det aktuelle hotellet i den aktuelle uken av treningen. Se hvilke datoer gjesteinstruktøren er på respektive hotell, og bestill lengst ned på siden.
Dato og hotell
- 21.-28. jul, 2026, Monte Feliz – powered by Playitas
Om instruktøren
Oline er 26 år gammel og studerer for tiden til en bachelorgrad i psykologi. Ved siden av studiene jobber hun som danser og danselærer. Dans har alltid vært en stor del av livet hennes, og hun har konkurrert, tatt dansekurs, opptrådt og tilbrakt flere måneder i London hvor hun trente ved noen av verdens ledende dansestudioer. Disse erfaringene har formet hennes uttrykk og hennes måte å undervise på.
De siste årene har Oline primært fokusert på undervisning og har ledet et bredt spekter av klasser, inkludert Zumba, Hip Hop, Commercial og Heels. I dag underviser hun regelmessig i Hip Hop og Commercial i København og holder workshops rundt om i Danmark. Målet hennes er alltid å skape en trygg, inspirerende og inkluderende atmosfære – for både nybegynnere og erfarne dansere. Hun møter hver time med et smil, positiv energi og oppmuntring til å tørre å sette seg ned.
Instagram: @olinemariemadsen
Aqua Aerobics Skånsom og effektiv trening i vann som forbedrer styrke, kondisjon og mobilitet.
80’s Dance Aerobics Energisk dansetrening inspirert av 80-tallets musikk og bevegelser.
Commercial Dance Moderne dans med fokus på stil, uttrykk og koreografi i musikkvideo-stil.
Morning Social Run Rolig felles morgenløpetur med fokus på bevegelse, fellesskap og god energi.
Stretch & Relax Avslappende trening med fokus på tøying, restitusjon og ro i kroppen.
Program
Gjesteinstruktøren holder 2-3 treningstimer hver dag, med unntak for ankomst- og avreisedager. Programmet presenteres på respektive hotell.
Hvem kan delta?
Alle kan delta i de ulike klassene, uavhengig av tidligere erfaring. Alle klassene holdes på engelsk. I tillegg til gjesteinstruktørens økter kan du også delta i hotellets vanlige utvalg av sport og aktiviteter.
Hvordan bestiller jeg og hva koster det?
All trening med våre gjesteinstruktører er gratis for de som bor på hotellet den respektive uken. Se datoene der gjesteinstruktøren er på hvert sportshotell nedenfor og bestill ferie på samme hotell og dato. Når du er på hotellet, kan du delta på gjesteinstruktørens økter uten ekstra kostnad, med unntak av Playitas Resort – hvor noen av øktene koster litt ekstra og bestilles/betales i sportsbookingen på stedet.

Dato og hotell
Se hvilke hotell og datoer instruktøren befinner seg på våre sporthotell.

