Yoga på Porto Myrina - powered by playitas
Kvinner kjører mobilitet i kveldslys
Dame som leder en steptime på den rosa plattformen på Levante – powered by Playitas, Rhodos

Dans, cardio & yoga

Live Lenning

Bli med på gjesteinstruktørens time under oppholdet på et av våre sportshotell. Les mer om Live som coach, hva slags trening hun tilbyr og hvilke hotell hun instruerer på nedenfor. Påmelding kreves ikke for å delta med våre gjesteinstruktører. All treningen med gjesteinstruktørene er inkludert. Bare bestill reisen med oss til hotellet den aktuelle uken og bli med på treningen. Se hvilke datoer gjesteinstruktøren er på plass på det respektive hotellet og bestill under.

Dato & hotell:

  • 9.-16. august 2025 på Monte Feliz, Gran Canaria

Om instruktøren

Live jobber til hverdags som site manager hos Sats. Hun er tidligere danser og er mest kjent for sine dansetimer. Hun er utdannet personlig trener, yogainstruktør og sertifisert gruppetreningsinstruktør med over 25 års erfaring.

«Å være treningsinstruktør med gruppetimer er min store lidenskap! Den felles treningsgleden gir mye ekstra energi og treningseffekt. Jeg brenner for å motivere og gi det lille ekstra. Som utdannet personlig trener vil jeg også sørge for at hver enkelt deltaker føler seg ivaretatt teknisk og prestasjonsmessig. Min motivasjon er å se mange smil og glede og følelsen som deltakerne sitter igjen med etter hver økt."

Hvem kan delta?

Alle kan delta i de ulike timene, uavhengig av tidligere erfaring. Alle timene holdes på engelsk. I tillegg til timen med gjesteinstruktøren, kan du også delta i hotellets faste sports- og aktivitetstilbud.

Program

Gjesteinstruktøren holder 2-3 treningstimer hver dag, med unntak av ankomst- og avreisedager. Programmet presenteres på stedet på det respektive hotellet.

Hvordan bestiller jeg – og hvor mye koster det?

All trening med våre gjesteinstruktører er inkludert for de som bor på det aktuelle hotellet den aktuelle uken av bortekampen. Se datoene hvor gjesteinstruktøren er på det respektive sportshotellet nedenfor og bestill på samme hotell og dato. Vel fremme på hotellet kan du delta i timen med gjesteinstruktøren uten noen ekstra kostnad, med unntak av Playitas Resort hvor noen av timene koster ekstra. Dette bestilles/betales i sportsbookingen på stedet.

levende utlån