

Kardio, styrke og yoga
Tonje Lien Wold
Bli med på gjesteinstruktørens time under oppholdet på et av våre sportshotell. Les mer om Marit som coach, hva slags trening hun tilbyr og hvilke hotell hun instruerer på nedenfor. Påmelding kreves ikke for å delta med våre gjesteinstruktører. All treningen med gjesteinstruktørene er inkludert. Bare bestill reisen med oss til hotellet den aktuelle uken og bli med på treningen. Se hvilke datoer gjesteinstruktøren er på plass på det respektive hotellet og bestill under.
Dato & hotell:
30. september–7. oktober 2024, Sivota Retreat - powered by playitas
Om instruktøren
Tonje elsker variert trening og energien du får av trening. Som instruktør blir hun veldig inspirert av å se deltakerne sine bli sprekere og gladere av treningen og se utviklingen deres over tid. Hun er utdannet personlig trener og har gjennomført kurs i flere gruppetreningskonsepter som hun har undervist i over mange år, mens hun til vanlig har jobbet som sportsfotograf.
Den snurrende musikken tar oss gjennom to blokker med intervaller. Sykkelen gjør det enkelt å få en skånsom men tøff økt for alle, vi varierer mellom tyngre og lettere motstand, høyere og lavere tempo og sitte- og ståperioder.
Crosstrening er en blanding av styrke og kondisjon. Disse øktene som består av stasjonsbasert trening. Dette er en mulighet til å utfordre deg selv både fysisk og mentalt, med både krevende øvelser og tekniske elementer. Alle øvelser vil bli forklart etter behov og kan inkludere utfall, snatches, burpees, push-presser, renegade rows, etc.
Styrke er en klasse hvor vi utfordrer og bygger ren styrke. Her fokuserer vi på ulike muskelgrupper i de ulike treningene, f.eks. setemuskler eller armer. Vi jobber med supersett (kombinerer to øvelser om gangen) slik at to ulike muskelgrupper utfordres i hvert sett.
Vinyasa yoga er en dynamisk yogaøkt med bevegelser som kan føles som en dans. Vinyasa er en flytende yogastil, og selv om den ofte kan være utfordrende, bør den også få kroppen til å føles bra. Mitt hovedmål er å hjelpe deg å oppnå det. Alle nivåer er velkomne, uansett erfaring, da øktene starter med grunnleggende bevegelser og øker i kompleksitet/intensitet derfra, skreddersydd for deltakerne i løpet av akkurat den økten.
Yin yoga er den behagelige og avslappende yogastilen hvor vi holder stillingene i 3-5 minutter. Målet er å kunne puste dypt og rolig til enhver tid, hver posisjon/stretch vil ha muligheter tilpasset alle ulike nivåer, denne yogaen kan gjøres av alle - selv om du synes du er for stiv til å gjøre yoga!
Hvem kan delta?
Alle kan delta i de ulike timene, uavhengig av tidligere erfaring. Alle timene holdes på engelsk. I tillegg til timen med gjesteinstruktøren, kan du også delta i hotellets faste sports- og aktivitetstilbud.
Program
Gjesteinstruktøren holder 2-3 treningstimer hver dag, med unntak av ankomst- og avreisedager. Programmet presenteres på stedet på det respektive hotellet.
Hvordan bestiller jeg – og hvor mye koster det?
All trening med våre gjesteinstruktører er inkludert for de som bor på det aktuelle hotellet den aktuelle uken av bortekampen. Se datoene hvor gjesteinstruktøren er på det respektive sportshotellet nedenfor og bestill på samme hotell og dato. Vel fremme på hotellet kan du delta i timen med gjesteinstruktøren uten noen ekstra kostnad, med unntak av Playitas Resort hvor noen av timene koster ekstra. Dette bestilles/betales i sportsbookingen på stedet.

Hotell og datoer
Se hvilke hoteller og datoer instruktøren er på våre sportshotell