En energisk gruppetime i sola
Kvinner i ulike aldre ler etter en løpetur opp i fjellet på Playitas Resort
yoga
Box jump

Apollo Sports International Womens Week

Playitas Resort, Fuerteventura

Vi feirer den internasjonale kvinnedagen med en treningsuke på Playitas Resort og fire toppinstruktører fra Danmark, Sverige, Norge og Finland. Kos deg med pilates, yoga, dans, funksjonell trening og mye mer i et morsomt og aktivt program!

Bli med oss på den internasjonale kvinneuken på sportshotellet vårt Playitas Resort, ledet av fire profesjonelle instruktører fra Danmark, Sverige, Norge og Finland. Opplev et variert og spennende program som er utformet for å inspirere og gi energi. Kos deg med pilates, yoga, reformer trening, dans, gymnastikk, workshops i håndstående, funksjonell trening og mye mer!

Delta i sosiale aktiviteter som bygger fellesskap og feirer kvinner. Enten du er nybegynner eller viderekommen, finnes det noe for alle. Slapp av og lad opp batteriene i et inspirerende og aktivt miljø. Vi feirer styrke, helse og vennskap under dette unike ukelange arrangementet!

Hvem kan delta?

Kvinner i alle aldre som ønsker en opplevelse for livet. Uansett erfaring kan alle delta denne uken.

Informasjon om uken

Pris fra: 15 298,-

Dato: 6.-13. mars 2026

Hotell: Playitas Resort, Fuerteventura

Avreise fra: Oslo, Stockholm, Helsinki og København

Inkludert

  • Fly tur/retur

  • Innsjekket bagasje + håndbagasje

  • Transport tur/retur hotellet

  • Del i dobbeltrom med balkong og uspesifisert utsikt eller ettromsleilighet med balkong og havsutsikt mot tillegg*

  • Halvpension (frokost og middag)

  • Hotellets ordinære trenings- og aktivitetstilbud

  • Trening i følge program med instruktærene Sarah Kraup, Jenni Häkkä, Frida Wirsén & Live Lenning

  • Topp hotell og treningsanlegg

*Enkeltromstillegg 3 800,-


Om personlige trenerne

Sarah Krarup med utstrakte armer

Sarah Krarup

Sarah startet med CrossFit for 14 år siden og har vært dedikert siden den gang. «Treningen har gitt meg mange års erfaring, reiser, vennskap og noen av de beste øyeblikkene i livet mitt.» Opp gjennom årene har Sarah hatt ulike roller i sportsbransjen, blant annet som leder av treningsstudioet Butchers Garage. Hun har også bidratt til å organisere og undervise på flere militære treningsreiser i Danmark. Med over syv års erfaring med å lede internasjonale treningsreiser kombinerer Sarah jobben sin som advokat med en aktiv livsstil. Hun er en ekte sportsentusiast med bred erfaring og dypt engasjement. Se mer fra Sarah på Instagram


Frida Wirsen

Frida Wirsén

Frida er en av Sveriges ledende yogalærere med over 20 års erfaring. Hun underviser i Hatha, Yin Yoga, Yoga Nidra og Vinyasa og har laget sitt eget konsept, DanceEnergyYoga, hvor hun kombinerer flytende yogaposisjoner med danseinspirerte bevegelser. Med bakgrunn som helseforsker integrerer hun vitenskap og yogafilosofi i undervisningen sin. Frida har jobbet med rehabiliterings og idrettslag og driver YogaByFrida, som tilbyr arrangementer og retreater over hele verden. Hun inspirerer til helhetlig helse og glede gjennom yoga. Se mer fra Frida på Instagram:


Jenni Häkkä

Jenni Häkkä

Jenni har undervist i dans og gruppetrening siden 1998. Hun er spesialisert på trening og fysioterapi for gravide og nybakte mødre, samt fysioterapi som spesialiserer seg på muskel- og skjelettproblemer. Hun er også en erfaren personlig trener med ekspertise innen danse didaktikk! Jennis timer kombinerer glede, positiv energi og høy profesjonalitet!

Se mer av Jenni på Instagram


levende utlån

Live Lenning

Live jobber som daglig leder hos Sats. Hun er en tidligere danser og er mest kjent for dansetimene sine. Hun er en sertifisert personlig trener, yogainstruktør og gruppetreningsinstruktør med over 25 års erfaring. "Å være gruppetreningsinstruktør er min store lidenskap!" Den delte gleden ved trening gir ekstra energi og effektivitet. Jeg brenner for å motivere deltakerne og gi det lille ekstra. Som sertifisert personlig trener sørger jeg også for at hver deltaker føler seg støttet både teknisk og prestasjonsmessig. Motivasjonen min er å se mange smil og gleden som deltakerne bringer med seg etter hver time.»

Se mer av Live på Instagram



Om hotellet