Levante - powered by Playitas, Rhodos

Afandou & Kolymbia, Rhodos, Hellas

Sportshotellet Levante – powered by Playitas på østkysten av Rhodos ligger perfekt til i rolige omgivelser rett på Afandoustranden. Med et uslåelig utvalg av sports- og treningsmuligheter, høy hotellkomfort og sjenerøse bassengområder er det alt du trenger for en vellykket treningstur eller aktiv ferie. Her tilbys 25-35 lederledede treningsøkter per dag!


  • Utvalgte treningshotell
  • For en aktiv ferie
  • Fokusert på ulike idretter
  • Passer for alle nivåer
Se alle våre Apollo Sports-hotell

Fasiliteter

  • Wifi på rommet

  • Restaurant

  • Bar

  • Basseng

  • Barnebasseng

  • All inclusive tilbys

  • Treningsrom


Beliggenhet

Hellas, Rhodos, Afandou & Kolymbia

Strandbeliggenhet, 1.8 km til byen


8.7
Perfekt1275 bedømmelser

Rengjøring

8.8

Mat & drikke

8.6

Service

8.7

Forventninger

8.9

Rom / leilighet

8.6


Anna, Sverige
2026-07-29
8/10
Bassengområdet og nærheten til stranden
Anmeldelsen er oversatt fra Svensk av AI
Christel, Norge
2026-07-29
10/10
Stranden og området for vannaktiviteter, de som jobbet der var fantastiske og sikkerheten var topp. Hotellet er rent og ordentlig, vennlig personale. Koselig med kattene som bodde utenfor.
Svært høyt støynivå i spisesalen. Kunne med fordel hatt støydempende paneler innendørs, som et minimum, helst tiltak utendørs også.
Lotte, Danmark
2026-07-29
8/10
Maten var god. Personalet var veldig oppmerksomme i restauranten. Det var positivt at man ikke kom opp til et overfylt område ved bassenget og ingen ledige solsenger
Det var rett og slett for lite personale i barene, spesielt i hovedbygningen var det ofte stor kø også bare for en kopp kaffe
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI
Jesper, Danmark
2026-07-29
8/10
Vi kommer tilbake neste år (bestiller snart) og håper på rom 3028 igjen
For lang kø (for lav bemanning) i baren om kvelden (hver kveld). Kø på 30 minutter eller mer er ikke greit. Buss bør kjøre direkte fra flyplassen til hotellet eller med svært få stopp, vi hadde 6 stopp! Mer enn 75% av passasjerene skulle til Levante. Mer enn 2 timers transport er absolutt ikke greit! Reglene om håndklær ved bassenget må håndheves!
Anmeldelsen er oversatt fra Dansk av AI

4.5
1050 bedømmelser

Priser og utmerkelser


Bild på utmärkelsen

CUSTOMER CHOICE AWARD

Hotellet har fått Apollos utmerkelse basert på våre egne kunders vurderinger.


Sport & trening

Aktiviteter

Vurdering

Mountainbike
Landeveissykling
Tennis
Katamaran
Gruppetrening
Individuell trening
Trening med instruktør
Kajakk
SUP
Svømming
Windsurfing
Løping

Her tilbys også

Dykking, Treningsrom, Vandring, Open water svømming, Stiløping, Triathlon, Vannsporter.


Åpent kjøp på sommerreiser 2027

Bestill sommerens reise allerede nå – med ekstra trygghet. Du kan avbestille helt kostnadsfritt frem til 31. oktober 2026.

Gjelder nye bestillinger av charterreiser med avreiseperiode 1. mai 2027–30. oktober 2027.

Les mer