Sharm El Sheikh – endelig tilbake!

Oslo-Sharm El Sheikh med SAS på lørdager!

  • * Herlig snorkling og dykking

Apollo Service

På reisemål med Apollo Service finnes Apollos skandinavisktalende reiseledere på plass. Vi tilbyr også service døgnet rundt via telefon, sms, app og e-post, hvor du får praktisk informasjon, tips om utflukter, leiebil og mye mer. Les mer under respektive reisemål i hvilken periode Apollo Service tilbys.  

Endelig kan vi tilby reiser til Sharm El Sheikh igjen! Det er ett av de mest populære reisemålene i Egypt og her får du en ferie fylt med sol, bad og sandstrender. En vakker verden av uforglemmelige opplevelser, med alt fra å dykke blant korallrev i Rødehavet til å utforske spennende severdigheter som fjellet Sinai.

Feriebonanza!

Gjør et feriekupp på dette herlige reisemålet!
Bestill reiser i vinter fra kun 2 998,– i dag!

Bestill innen 24. september 2023!


Fakta om Sharm El Sheikh

Lokal tid

  • Sommer: Samme som norsk tid
  • Vinter: Norsk tid +1 time.

Valuta

EGP, egyptisk pund.

Transport t/r hotell

Fra flyplassen til hotellene i Hadaba tar det cirka 30 minutter og til hotellene i Nabq tar det cirka 20 minutter. Transporten går vanligvis uten reiseledere fra Apollo.

Mer fakta