|
Tren med eliten
Bli med på en trenings- og ferieopplevelse utenom det vanlige og tren med noen av Sveriges beste friidrettsutøvere gjennom tidene! Under ledelse av Robert Kronberg og med eliteutøvere som Malin Ewerlöf Krepp, Mattias Sunneborn, Maria Akraka og Mustafa Mohamed får du i løpet av en uke muligheten til å forbedre teknikker og lære med om trening generelt.
I løpet av treningsuken viser vi deg hvordan du kan gjøre friidrettens effektive treningsmetoder som en del av hverdagen. Du lærer blant annet flere ulike øvelser for å styrke stabilitet- og støttemusklaturen som igjen gir deg bedre løpeteknikk. Med bedre teknikk kan du trene mer effektivt over en lengre periode. Det gjør deg også bedre rustet og minker risikoen for skader og overbelatsning.
Reisen retter seg til mosjonister som trener middels til mye Mange mosjonister kjører ofte det samme treningsopplegget over litt for lange perioder. Man har ofte sine faste løperunder, og de samme styrkeøvelsene med lite variasjon. Vi gir deg de rette verktøyene, både fysisk og mentalt, for å kunne ta steget videre og gjøre treningen mer effektiv. Treningsuken byr på flere ulike fysiske og mentale treningsmetoder for å oppnå utvikling og resultater. Du kan være mosjonist på lavt eller høyere nivå, trene eksplosivt eller utholdenhet. Vi veileder deg ut fra det nivået du er på og de målene du har med treningen.
Instruktører og trenere Hver treningsuke er skreddersydd og ledes av ulike profiler. Innholdet i uken varierer noe avhengig av hvem som er hovedansvarlig, men det er alltid en rød tråd og en plan som ligger til grunn. Vårt mål er å gi deg en plattform for en langsiktig tankemåte og tilfredstillende resultater » Les om instruktørene her
Utfordre deg selv til utvikling Vi har alle godt av å tenke "utenfor boksen" innimellom. I løpet av treningsuken har du mulighet til å utforde deg selv, både som menneske og i den idretten/treningsaktiviteten du utfører. Gjennom trening, seminarer og profesjonell veiledning bygger du en solid plattform som du kan bruke for å få en rød tråd og riktig tankemåte i forhold til treningen i hverdagen. Treningen foregår i grupper i et fantastisk og motiverende miljø med treningsglade mennesker, sol og varme, samt tid til avkobling og andre aktiviteter. Uken avsluttes med en morsom og utfordrende konkurranse.
For idrettslag og foreninger Vi tilbyr idrettslag og foreninger en treningspakke der vi skreddersy et opplegg for både fysisk og mental trening. Hovedfokus vil være å jobbe med motivasjon og holdninger, samt gruppedynamikk for å få laget til å fungere bedre sammen. Kan dette være noe for deg og ditt lag eller din gruppe, er du velkommen tik å kontakte oss for mer informasjon. Reisen vil være et samarbeid mellom Apollo, Playitas, KronBee by Kronberg og AerobicWeekends. » Les mer om KronBee by KRONBERG » KronBee på Facebook
|
|